Manželka neustále posílala část platu své matce. Teprve po rozvodu si manžel uvědomil, proč to dělala

Fotografie: Depositphotos

Lidé se někdy zamilují a vůbec si nevšimnou toho, že jejich drahá polovička s nimi manipuluje nebo se chová nevhodně. Naštěstí existuje rodina nebo přátelé, kteří nás na tento fakt dokáží včas upozornit.

Jestliže jste již někdy zažili velkou lásku, pravděpodobně si vzpomenete i na to, že jste si zpočátku nevšimli mnoha špatných vlastností, které daný člověk měl. Pokud ale budete mít někoho blízkého, kdo vám řekne pravdu i přesto, že se vám nebude líbit, můžete být jedině rádi. Tito lidé totiž nejsou zaslepeni láskou stejně jako vy, a proto vám mohou velmi pomoci. Tato mladá žena zažila podobný příběh.

Svého přítele velmi bránila

Mladá žena Olya si našla přítele, který byl podle ní dokonalý a zamilovala se do něj. Její přítel Arseny byl o 8 let starší než ona, ale za to se vůbec nestyděla. Byla naopak ráda, že její přítel má své vlastní názory a také si vydělává hezké peníze. Arseny měl navíc takovou povahu, že nezapomínal svým přátelům připomínat, že si toho v životě může dovolit hodně díky tomu, že má velké příjmy. Otec Olyi však nesdílel její nadšení a rovnou jí varoval, ať si ho nebere příliš brzy.

Požádal jí o to, aby s ním žila alespoň rok v kuse a poté se uvidí, jak se bude chovat dál. Bylo jasné, že Olya se ocitla v nepříjemné situaci, kdy její tatínek neměl příliš v lásce jejího přítele. Olya ale stále věřila svému muži a vkládala do něj veškerou svou důvěru. Několik měsíců od jejich seznámení ji Arseny požádal o ruku a Olya souhlasila.

Vše bylo perfektní, ale brzy přišly změny

Jejich svatba byla dokonalá, a to hlavně díky tomu, že Arseny vydělával velké peníze. Olya byla štěstím bez sebe a i přesto, že ona sama vydělávala mnohem méně, nikdy jí Arseny nic nevyčetl. Po svatbě však přišlo několik změň a prudké ochlazení v jejich vztahu. Arseny totiž začal Olye vyčítat, že by si mohla začít více vydělávat a také nechápal, proč každý měsíc posílá své matce peníze, když už s ní nebydlí, a navíc ona sama nedostává velkou výplatu.

Fotografie: Pexels

Najednou se vše změnilo

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]