Žena navrhla manželovi, aby jeli na první společnou návštěvu jeho rodné vesnice. Nevěděla však, že ji tam čeká manželovo nepříjemné tajemství

Fotografie: Depositphotos

Když žena viděla, že její manžel touží po tom podívat se do své rodné vesnice, absolutně netušila, jaká tajemství tam na ni čekají.

Žena se vdávala v 27 letech. Pro jejího manžela to bylo již druhé manželství, jeho bývalá manželka zemřela na následky úrazu. Jeho otec na druhou svatbu nepřišel, nechtěl se se ženou vůbec sejít, a jeho matka už dávno zemřela. Nechápala, proč ji manželův otec nepřijal, ale rozhodla se, že nebude strkat nos do věcí, do kterých jí nic není. Nyní mají syna a manžel říká, že je velmi podobný právě jeho otci.

Fotografie: Pexels

Výlet do rodného domu

Jednoho dne se rozhodla, že nabídne manželovi výlet do jeho rodné vesnice. Chtěla jednou provždy urovnat vztahy mezi její rodinou a tchánem, už kvůli malému, který ještě nikdy neviděl svého dědečka. Když byl jejímu synovi rok, koupili občerstvení, dárky a vyrazili na cestu. Chata byla krásná, i když stará, a dvůr byl čistý. Tchán je uviděl a vyšel před dům.

Fotografie: Depositphotos

Zpočátku vůbec nenavazoval kontakt. Nakonec se ale vše vyjasnilo. Ženu velmi překvapilo, když jí tchán řekl, že její muž má ještě jednu dceru, které je nyní 17 let. Manžel jí na začátku vztahu řekl, že žádné děti nemá, a podle tchána na dívku ani neplatil alimenty. Dívku tchán vychoval sám, protože její matka zemřela, když jí byly 3 měsíce.

Stále žijí v pronájmu

Potom tchán řekl, že je nechce vidět, a úplně je vyhnal. O pár měsíců později se dozvěděli o tchánově závěti. Ukázalo se, že celý dům přepsal na svou vnučku. Když ženin manžel navrhl, že by se dům mohl rozdělit napůl mezi vnoučata, tchán se rozzuřil a od té doby s ním nepromluvil. A žena teď neví, jestli si vůbec někdy budou moci pořídit vlastní bydlení, protože ceny nájmů jsou velmi vysoké.

Fotografie: Depositphotos

Zdroj: Poshepky

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]