Policie dopadla muže ve vykrádaném domě. Našli ho v momentě, kdy si zde odskočil na toaletu

Fotografie: Kevin.B / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Tým policistů má za sebou skutečně kuriózní zásah. Muže totiž přistihli právě ve chvíli, kdy si ulevoval na toaletě. Vše zachytila policejní kamera.

Deník NYPost upozornil na vskutku kuriózní policejní zásah, který se odehrál v americkém Coloradu. Zloděj se nechal chytit při činu, a ještě v mimořádně intimní situaci. Policejní oddělení zveřejnilo záběry ze zásahu a policisty pochválilo za skvělou týmovou spolupráci. Podívejte se, jak tento mimořádně kuriózní zásah probíhal.

Okamžitě se vydali do vykrádaného domu

„Znáte to staré přísloví „přistižen se staženými kalhotami“? Někdo by to měl říct tomuto podezřelému z vloupání, který byl dnes brzy ráno zatčen policejními agenty z Lakewoodu,“ uvádí policejní oddělení u příspěvku, který umístilo na svých facebookových stránkách. Na videu je natočena celá situace, tak jak ji zachytila kamera jednoho ze zasahujících policistů.

Policisté z policejního oddělení Lakewood v americkém Coloradu podnikli během služby skutečně neobvyklý zásah. Poté, co obdrželi hlášení o probíhajícím vloupání, vydali se rychle na místo. Když však do domu vstoupili, čekalo je zajímavé překvapení. Nejen, že zloděj byl stále v domě, ale před odchodem se nejspíš rozhodl, že si ještě půjde ulevit na toaletu.

Policisté zachránili ženu na vozíku, které upadlo kolo. Jejich oddělení sdílelo děkovný dopis

Policisté dovolili muži, aby si kalhoty natáhnul

Tady překvapeného zloděje také policisté načapali. Doslova se staženými kalhotami seděl na toaletní míse. Jediné, co ze sebe vypravil, bylo: „Zrovna tady ***u, kámo.“ Policisté se nezvyklou situací nenechali zaskočit. Na muže mířili zbraněmi a donutili jej, aby se z toalety zvedl. Ten na jejich pokyn vstal se zvednutýma rukama a nijak se nesnažil bránit.

Na mužovu prosbu mu však umožnili, aby si stažené kalhoty zase natáhnul. Poté jej zadrželi a převezli do věznice. Muž byl obviněn z vloupání a čeká ho soud. Vedení policie rovněž pochválilo skvělou týmovou práci zasahujících policistů. Ti na tento kuriózní zásah rozhodně hned tak nezapomenou. Na SvětěKreativity se můžete podívat na další nepovedenou loupež. Zlodějka si myslela, že stařenka u bankomatu bude snadnou obětí. To se však přepočítala.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]