Muž připevnil na auto plastovou lahev. Varoval tím před nejnovějším zlodějským trikem

Fotografie: Cazador de Tesoros

V dnešní době existuje spousta triků, kterými lze oklamat některé lidi. Jeden z takových triků předvedl i tento muž, který tak šokoval všechny, jenž jej sledovali.

Někteří lidé využívají svou vynalézavost k tomu, aby se jim podařilo obalamutit jiné lidi. Častokrát tak využívají různé triky a metody k tomu, aby odvedli pozornost lidí. Tím pak dostanou příležitost k tomu provést nějaký nekalý čin, který zamýšlí. Jeden z takových triků odhalil i tento muž, jenž ukázal lidem trik s pouhou plastovou lahví.

Muž prezentoval trik

Tento muž, který se věnuje odhalováním různých triků, se rozhodl odprezentovat jednu z novinek. Na tuto novinku přišel již před delší dobou a zjistil, že je k jejímu provedení potřeba pouze plastová lahev. Když toto oznámil několika lidem, tak se našla velká spousta, která se na muže nevěřícně dívala. Použití plastové lahve k ošálení lidí zní poněkud nereálně.

Trik používají zloději

Muž se rozhodl o triku sdělit veřejnosti hlavně z toho důvodu, že je to jedna z metod, jenž používají zloději. Plastová lahev má v tomto triku roli odvedení pozornosti a získání času pro pachatele. Její použití je pak velice banální. O to více horší je, že se kvůli tomuto triku může nevědomky nechat napálit velká spousta lidí.

Muž trik předvedl

Tento muž před lidmi trik provedl jako demonstrační ukázku. Vše pracuje na tom principu, že zloději zaseknou lahev pod pravé kolo automobilu. Je to z toho důvodu, že řidič si na první pohled při nastupování do vozu nemůže lahve všimnout. Jakmile se osoba rozjede, začne lahev dělat nepořádek, což řidiče přinutí zastavit, vystoupit a jít zkontrolovat, co se děje. V tu chvíli při nepozornosti řidiče má zloděj čas na to, aby nasedl do auta oběti a ukradl jej.

Trik byl natočen

Prezentace tohoto triku byla také natočena na video a nahrána na internet. Sousta lidí nevěřila, jak jednoduchá věc může stačit zloději k tomu, aby se zmocnil automobilu své oběti. To byl jeden z důvodů, proč bylo video mužem zveřejněno. Díky tomuto činu může upozornit a varovat větší množství lidí před tímto zlodějským trikem.

Zdroj: Dagens

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]