Při úklidu v hotelovém pokoji našla tašku plnou peněz. Nečestné myšlenky zahnala z jediného důvodu

Fotografie: Depositphotos

Hotelový personál není hosty vždy doceněn. Přitom tvrdě pracují na tom, aby byl jejich pobyt pohodlný. Čerstvě povlečou a udržují čisté prostředí. Tento příběh tuto situaci dokonale vystínil.

Starší pár z Ypsilanti v Michiganu se rozhodl, že je čas prodat svůj dům a přestěhovat se do Kentucky, aby byl blíže svým dětem a rodině. Všechno bylo připravené a sbalené do stěhovacího náklaďáku. Jediné co si s sebou však vzali, bylo jen pár kufrů a hotovost na zaplacení dopravce. Po cestě bylo však nevyhnutelné přespat v nějakém hotelu poblíž.

Ztratili tašku s penězi

Personál přijal rodinu do hotelu přes noc a vše vypadalo, že jde podle plánu. Když už se ale chtěli uvelebit ke spánku, tak jim zčistajasna zmizela taška s hotovostí. Hledali celou noc, ale peníze nikde z čehož už začínala být rodina poněkud zoufalá. Naštěstí zde pracovala Brigid Murray, která byla pro rodinu něco jako strážný anděl.

Morální hodnoty stále existují

Když tato žena ráno uklízela pokoj, tak učinila velký objev. Ještě před plánovaným odjezdem rodiny našla tašku s penězi a potivě ji předala. Jednalo se o opravdu čestný skutek, protože v ní byl pěkný balík peněz. Zaměstnavatel i rodina byli samozřejmě rádi, že to dobře dopadlo. Za něco takového by si tato žena rozhodně zasloužila minimálně zvýšení platu nebo nějaké benefity. Podobně se totiž zachoval šéf hotelu v článku, který jsme vydali v září.

Bezdomovec našel šek na 206 000 Kč. Odolal pokušení a zachoval se správně. Nadšená žena mu změnila život

Na jejím místě by to udělal údajně každý

Brigid celý incident vzala velice skromně a podotkla, že by to na jejím místě udělal určitě každý. Celý příběh zaujal i místní média, která chování zaměstnankyně vyzdvihla a zveřejnila na YouTube. Zde samozřejmě dostala spoustu chvályhodných komentářů a tak trochu zvýšila karmu všech hotelů, protože ne každý měl s takovými pobyty vždy pozitivní zkušenosti. Jedním z takových případů psalo třeba BBC, a že se jednalo o opravdu strastiplný zážitek.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]