V domě své babičky objevil po dlouhé době skrytý pokoj

Fotografie: Lubor Ferenc / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Prakticky všechny staré domy mají svoje neopakovatelné kouzlo. Někdy nás dokážou doslova vrátit v čase, otvírají dveře do minulosti. Stačí jen překročit jejich práh.

Uvnitř pak cítíte směs zvědavosti a vzrušení. Víte totiž, že každý kout může skrývat nějaké tajemství a zajímavost. Pár z jednoho koutu mexického státu Sonora ale narazil na něco mnohem většího. Bylo to v domě, který patřil zesnulé babičce, přičemž stavba vypadala jako normální skromný dům. Po celé roky byl ponechán naprosto bez dozoru. Za zdmi se přitom skrývalo něco opravdu zvláštního. Něco, co jen čekalo, až to někdo zvenku odhalí.

Skutečné dveře do minulosti

Dojemné chvíle, které partneři strávili uklízením věcí v domě po babičce, byly doslova cestováním v čase. A právě mezi těmito věcmi bylo i tajemství, jež se prakticky třáslo na své odhalení. Šlo totiž o tajné dveře, které se pak influencerka @dayannefloresa s partnerem rozhodli konečně otevřít. Co je čekalo na druhé straně? Po vstupu do pokoje se jim naskytl skutečně neobvyklý pohled, protože to byl pokoj opravdu zbožného člověka.

@dayannefloresa no sabemos que nos podamos encontrar 🤯 #miedo #fyp #viral #parati #escalofriante ♬ Horror, suspense strange sound – DN.FACTORY

Uvnitř bylo mnoho katolických soch a také náboženských obrazů nejrůznějšího druhu a velikosti. Nechyběl starožitný nábytek, mnoho tajemných krabic a dalších předmětů. Záznam z otevření takového prostoru si rychle získal srdce internetových uživatelů. Netrvalo dlouho a video si pustilo více než 55 milionů diváků. Se zájmem sledovali tento jedinečný výlet do minulosti zbožné babičky a připojovali nadmíru nadšené komentáře.

Hit internetu a další osudy

Nezapomenutelný nález se stal skutečným hitem sítě a získal velký ohlas a také obdiv. „Když jsi ukázala, co se skrývá uvnitř, doslova mi přeběhl mráz po zádech,“ uvádí jeden z komentujících. Jak vyplývá z dalších záznamů tohoto páru, pokoj bude uklizen, což je pochopitelné. Je to tak cesta, jak odhalit další poklady, kterých zde nepochybně bude ještě plno.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]