Žena se rozhodla prodat nenápadný dům, který ovšem skrývá historický unikát

Když se makléř dostavil k ohodnocování staré nemovitosti v kanadském Torontu, nevěřil svým vlastním očím, když uzřel jeho interiér. Exteriér má totiž letitý dům velmi nenápadný. Nikdo by tak neodhadoval, co ukrývá za poklady. Zavítejte s námi na tuto fascinující exkurzi.

Téměř sto let existence

Dům vyobrazený na fotografiích je starý neuvěřitelných 96 let. Z toho v něm 72 let svého života strávila jistá velmi příjemná dáma. Ta se rozhodla po smrti svého manžela nemovitost prodat a odejít do domova seniorů.

Pozvala si tedy do letitého obydlí realitního makléře, který jej měl ocenit. Nutno podotknout, že interiér byl renovován za celých 72 let pouze jednou, o to je to větší překvapení, když si místnosti prohlížíte. Vyhlíží jako nové a nikdy nepoužívané. Rodina, která v něm žila, si skutečně dala záležet na péči o každý detail. No přesvědčte se sami, není to krása?

Velkolepé uvítání v předsíni

Už u samotného vstupu vám bude jasné, že tento dům je jedinečný svým designem. Zrcadlí se v něm oblíbený styl prodejkyně. Navrací vás v podstatě v čase zpět. Na stěnách jsou patrné tapety pastelových barev s překrásnými vzory.

I nábytek je sladěn do jakéhosi rustikálního stylu. Téměř na každém kroku spatříte květinové vzory, kudrlinky a připadat si budete skoro jako na nějakém zámku.

Spojení časů minulých s těmi současnými

V obývacím pokoji se snoubí moderní i historický styl. Barvy jsou opět jemné pastelové, v tomto případě sladěné do starorůžové se světlounce modrou. Budoucí obyvatelé domu si zde mohou dopřát i romantické chvilky u plápolajícího ohně v krbu.

Celkový vzhled místnosti je velmi příjemný. Na každičkém kousku interiéru je vidět ohromná péče majitelky. Ta při zařizování obydlí využila i své umění šít, za mladých let totiž pracovala jako švadlena.

Prosvětlená jídelna a kuchyně

Světlé a optimistické barvy jsou patrné i v jídelně a kuchyni. Oblíbeným odstínem majitelky domu je pravděpodobně růžová, kterou lze spatřit v každé místnosti.

Žena tvrdí, že za dob života jejího manžela dostala zcela volnou ruku při zařizování, a tak se plně realizovala. Pravdou je, že interiér nemovitosti může oslovit zejména něžné pohlaví.

Relaxační zóna a překvapení na závěr

V domě je možné také natrefit na dva velmi komfortně vyhlížející pokoje, které slouží k relaxaci a spánku. Jeden je sladěný do jemné fialové a ten druhý opět do růžové. Pastelové barvy najdete dokonce i na toaletě a v koupelně.

Vše je tu zkrátka dotažené do posledního detailu. A jako bonus bude mít další obyvatel nemovitosti bar v suterénu, kde lze uvítat rodinu i přátele.

Úvodní Fotografie: HgTv

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]