Po přestěhování zažili doslova noční můru. To, co našli ve zdech, je donutilo hned volat odborníky

Fotografie: Depositphotos

Žena si koupila nový dům a nemohla se dočkat, až začne se zařizováním a vybalováním. Její radost však vystřídal šok. Ve zdech jejího nového obydlí na ni čekali nevítaní hosté.

To, že se u vás doma sem tam vyskytne nějaký nevítaný host v podobě pavouka, je celkem běžná situace. Ale dokážete si představit, kdyby vám po bytě chodilo něco většího? Tato žena z Colorada našla ve zdech svého domu něco, co ji vyděsilo k smrti. Prvotní nadšení z nového bydlení vystřídaly strach a hrůza.

Ve zdech jejího domu čekali nevítaní hosté

Jak informoval web Denver7, Amber Hall byla nadšená, když se mohla konečně přestěhovat do nového domu. Představovala si, jak si vše nově zařídí dle svého vkusu a už se nemohla dočkat, až začne s vybalováním a ve svém novém obydlí stráví první noc. Plánovala si spoustu krásných věcí, nikdy by ji nenapadlo, že zažije takový strach.

Když začala vybalovat své věci, všimla si podivného chování svého psa. Neustále chodil sem a tam, to mu vůbec nebylo podobné. Najednou se strnule díval na zeď, jak uvádí web People. „Šla jsem se podívat blíže, co ho tak zaujalo. Myslela jsem si, že je na stěně pavouk nebo nějaký jiný hmyz. Najednou jsem ale viděla hada plazit se po zdi,“ vzpomíná s hrůzou Amber.

Pár renovoval dům ze 60. let. Za vestavěnou skříní našli tajnou místnost se starými lahvemi vína

To však ještě netušila, že je tohle jen začátek. Během 2 týdnů našla dalších 10 hadů. To už bylo na ženu příliš. Dále už nehledala. Bála se dotknout čehokoli v domě, dokonce její krabice s nevybalenými věcmi zůstaly ležet tam, kde byly po nastěhování. Amber se bála do nich sáhnout, aby na ni nevyskočil další plaz, jak píše server Newly.

V domě žili nejméně 2 roky

Amber utratila v přepočtu asi 22 000 korun za odstranění všech hadů z domu, ale přesto neví, zdali se v něm bude někdy cítit bezpečně. Společnost, která Amber pomohla hadů se zbavit, potvrdila, že museli v domě žít minimálně 2 roky, ale prodejci nic takového neuvedli. Nikdy o problému s hady neslyšeli. Je možné, že se pod garáží nacházelo hadí doupě. Podobný šok čekal i tuto maminku, která u syna ve skříni našla jedovatého hada, jak jsme již psali na SvětěKreativity.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]