Kožená bunda ze second handu v sobě skrývala vzkaz, který novou majitelku na místě rozplakal

Fotografie: Depositphotos

Mladá žena byla nadšená ze staré kožené bundy, kterou našla v sekáči. Když si ji však doma před zrcadlem zkoušela, našla v jedné z kapes něco, co ji dojalo.

Maya Sommer miluje staré oblečení, proto ráda navštěvuje second handy a hledá kousky, které by ji zaujaly. Když nedávno narazila na koženou bundu, musela si ji koupit. Tentokrát však domů nepřinesla pouze vintage oblečení, ale také velké překvapení, jež na ni čekalo uvnitř bundy. Svůj objev sdílela na sociálních sítích.

Kožená bunda s příběhem

Maya byla nadšená, jaký módní kousek si v sekáči ulovila. Když si koženou bundu přinesla domů a zkoušela si ji před zrcadlem, zjistila, že v jedné z kapse zřejmě něco je. Nečekala, že by našla něco závratného, nikdy se jí nic podobného nestalo. Ale přece jen na ni čekalo uvnitř jedné z kapes překvapení. Bunda totiž vypráví velmi smutný příběh, jak uvádí web DustyOldThings.

„Ještě pořád nedokážu úplně zpracovat, co jsem našla. Tuto koženou bundu jsem našla v úterý v sekáči a byla jsem nadšená. Musela jsem si ji rychle koupit. Skvěle mi padla. Když jsem se vrátila domů, šla jsem si ji ihned vyzkoušet. V jedné z kapes jsem však ucítila, že něco je,“ uvádí Maya ve svém videu na TikToku.

Prodavačka z obchodu s oblečením z druhé ruky našla ve svetru něco, kvůli čemuž ihned zavřela krám

Deník ze 70. let

V bundě Maya objevila deník ze 70. let. Konkrétně záznam z 11. listopadu roku 1971, kde stálo: „Už je to týden a Dianne se neozvala.“ Maya začala listovat deníkem. Další zápis byl z pondělí 22. listopadu 1971. „Dnes by bylo naše 9. výročí a 10 let spolu. Opil jsem se sám.“ Maya chtěla vědět, co se stalo, vrátila se o několik stráněk zpět, jak uvádí server Newly. „Dianne a já jsme se dnes ráno milovali, než šla do práce. Vzal jsem ji na snídani a do práce. Políbil jsem ji. Nevěděl jsem, že to bude naposledy, co ji uvidím.“

@thinklessaboutmen This might be the most special artifact I’ve ever thrifted. #1970s #1960s #timecapsule #vintage #heartbreak ♬ A Day in My Life – Soft boy

Maya hledala v dalších kapsách, potřebovala se dozvědět více. Srdce jí tlouklo jako o závod, cítila smutek, který se držel v této bundě. Našla 3 stříbrné dolary a malou lahvičku od whisky. Víc už nic. Nedokázala si tuto chvíli nechat pro sebe, sdílela ji s ostatními uživateli internetu. Dojemné komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. Život je plný radostí, ale bohužel si s některými jedinci krutě zahrává. Na SvětěKreativity jsme psali o tom, jak umírající žena nahrála vzkaz pro budoucí partnerku jejího muže.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*