Sousedům pomocí vzkazu oznámili, že plánují rekonstrukci. Na lístku našli připsanou kuriózní odpověď

Fotografie: Petr Kinšt / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Sousedské vztahy mohou váš život rozhodně obohatit, ale někdy se také mohou stát skutečnou noční můrou. To ale v tomto paneláku nehrozí.

Deník Webniusy přinesl zprávu, z níž vyplývá, že se možná sousedské vztahy mezi lidmi opravdu zlepšují. V jednom panelovém domě někdo vyfotil vzkazy, které si mezi sebou sousedé vyměňují. Nebývalá vstřícnost obyvatel tohoto domu se opravdu jen tak nevidí. Takové sousedy by chtěl mít každý.

Sousedům oznámili, že plánují rekonstrukci

Tak takto by to mohlo fungovat všude. Na facebookových stránkách polského magazínu Homebook se objevila fotografie, na níž jsou zachycené vzkazy, jež si mezi sebou vyměnili sousedé jednoho panelového domu. „Ze série sousedské vztahy. Foto od paní Magdaleny. Čekáme na vaše dobré příklady,“ vyzval magazín, aby se ostatní také podělili o příběhy se svými sousedy.

V tomto případě se vše zdá skutečně idylické. Rodina Nowiccy v domě vyvěsila oznámení o plánované rekonstrukci, která bude v jejich bytě probíhat. Předem se tak všem omlouvají za případný hluk a nepořádek. Pod tento vzkaz jejich sousedé připojili překvapivě milé odpovědi. Sousedi ze „dvojky“ je ujistili, že jim rekonstrukce nevadí. Ale že očekávají, že po skončení prací se všichni sejdou ke společnému grilování před jejich domem.

Během renovace odhalili mrazivé tajemství, které nahnalo husí kůži celému internetu

Po rekonstrukci si společně ugrilují

I rodina Borowicze se připojila a rovněž uvedli, že se kvůli jejich rekonstrukci nezlobí a společného grilování se rádi zúčastní. Mnoho lidí v komentářích se pak opravdu podělilo o své vlastní zkušenosti se sousedskými vztahy. Zatímco někteří potvrdili, že i u nich v domě panují takto pohodové sousedské vztahy, mnozí takové štěstí nemají.

Zdá se, že všechno je o lidech. Zatímco jedni jsou ochotni vyjít vstříc svým sousedům, dokonce i pomoci, když je potřeba, jiní spíše neustále vyhledávají chyby a důvody, proč na své sousedy nanášet. Netřeba tedy zdůrazňovat, že při stěhování do nového bydliště by si člověk měl své budoucí sousedy trochu „proklepnout“. Na SvětěKreativity jsme také psali o muži, kterého byste ve své blízkosti mít opravdu nechtěli. Poškrábal novému sousedovi drahý Lexus, protože chtěl v bytovém domě zavádět novoty, což se mu nelíbilo.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*