Během renovace odhalili mrazivé tajemství, které nahnalo husí kůži celému internetu

Fotografie: Depositphotos

Během rozsáhlé rekonstrukce domu narazili na dveře, ze kterých zůstali v šoku. A to ani netušili, že ve skutečnosti tyto dveře vedou přímo „do jiného světa“.

Mladý pár se rozhodl pro rozsáhlou rekonstrukci nejen svého domu, ale i pozemku, který k němu náleží. Když se však pustili do demolice starší vířivky, objevili něco, z čeho zůstali v šoku. Před očima měli najednou výjev, který rozhodně nečekali, a tak se rozhodli o tuto skutečnost podělit s lidmi na internetu.

Pod bazénem se skrýval vstup do jiného světa

Při demolici starého bazénu se před nimi nečekaně objevilo podzemní jezero právě pod jejich rezidencí. Majitel nemovitosti tento pozoruhodný objev natočil na video a sdílel ho na sociální síti TikTok. Záznam odhalil, že z obývacího pokoje domu vede svislá šachta směřující do zatopené místnosti, do které se manželé spustili pomocí žebříku.

Majitel se rozhodl tento prostor prozkoumat do detailu. Podle webu TWN u něho první ponor vyvolal určité obavy z toho, že by mohlo jít o septik, tyto obavy se nakonec nepotvrdily a prostor se ukázal být bezpečný. Následně bylo zjištěno, že tato skrytá místnost má spojení s Huronským jezerem prostřednictvím starého potrubního systému.

Najmutí těchto dělníků na rekonstrukci koupelny se ukázalo jako životní chyba. Tohle našla za zdí

Tento objev vyvolal vlnu různých příběhů

Když pár svůj objev oznámil veřejně, místní obyvatelé začali sdílet fascinující a někdy až neuvěřitelné příběhy. Mezi nimi byla i anekdota, že dům během prohibice sloužil jako tajná cesta pro pašování alkoholu ze sousední Kanady do Spojených států. Manželé si zatím nemohli ověřit pravdivost těchto tvrzení.

@hayleyg099 Took out the Jacuzzi in the house we purchased 4 years ago and found a manhole to a room that goes 20ft under the house. Of course Trevor wanted to get in and swim around. Ended up finding another passage with a bolted wooden wall infront if it. To be continued when the water gets warmer #creepy #mystery #houseproject #hiddenroom #gopro #history #secret ♬ Spooky, quiet, scary atmosphere piano songs – Skittlegirl Sound

V současné době se majitelé domu věnují dalšímu záhadnému objevu – zabedněným dveřím nacházejícím se také pod jejich domem. Podle manželů je dům opředen mnoha otázkami a neustále hledají další stopy, které by jim přiblížily historii jejich domu. Nejedná se o jediný objev učiněný během rekonstrukce, o němž jsme na SvětěKreativity psali. Při rekonstrukci 200 let starého domu našli majitelé tajnou místnost.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*