Najmutí těchto dělníků na rekonstrukci koupelny se ukázalo jako životní chyba. Tohle našla za zdí

Fotografie: Depositphotos

Když žena zaslechla znepokojivé zvuky ze své koupelny, bez váhání popadla kladivo, aby prověřila situaci. To, co objevila, ale rozhodně nečekala.

Doktorka Emily, známá na sociálních sítích pod jménem dr.emzieees, není pouze zkušenou dětskou lékařkou, ale také odbornicí na sociální média. Její videa na TikToku pravidelně oslovují široké publikum a jsou ceněna jak pro svou odbornost, tak pro zábavný a přístupný styl prezentace. Nedávno publikované video se zaměřilo na důsledky renovace sprchového koutu.

Video rychle získalo popularitu a stalo se doslova hitem

Doktorka Emily ve svých videích na sociální síti TikTok nejen sdílí své znalosti a rady, ale dokáže je podat takovým způsobem, který je zábavný a přístupný pro každého diváka. Její schopnost spojit odbornost s přitažlivým obsahem ji činí výjimečnou postavou na sociálních sítích a inspirací pro mnohé. Jedno z posledních ale zachycuje nečekanou situaci.

Ta podle webu Webniusy nastala ve chvíli, kdy v bytě této ženy docházelo k rekonstrukci. Emily zaslechla zoufalé mňoukání kočky jménem Winston. Instinktivně si uvědomila, že zvuk přichází z koupelny. Srdce jí začalo bušit rychleji, jakmile otevřela dveře. Co uviděla, ji přivedlo až k mdlobám. Winston, ten zvídavý a hravý kocour, byl uvězněn za zdí, přesněji řečeno zabetonován neopatrnými dělníky, kteří pracovali na renovaci koupelny.

Po 3 letech ve svém domě objevila za skříní tajnou místnost. To, co v ní našla, už nikdy nevymaže z hlavy

Kočky jsou známé svými úkryty, tento ale nebyl vhodně zvolený

Tento domácí mazlíček, který se rád schovává, našel ideální úkryt ve sprchovém koutě. Jenže tentokrát to bylo jinak. Po mnoha zoufalých mňoukáních a marných pokusech o únik se Winston ocitl uvězněný, přimknutý ke studené zdi a obklopený ztuhlým betonem. Bylo to jako noční můra, ve které uvízneš a nevíš, jak se dostat ven.

@dr.emzieees Replying to @crystal_emeralds ♬ Sure Thing (sped up) – Miguel

Winston strávil téměř 6 hodin ve svém nedobrovolném vězení, uvězněný za betonovou zdí. Když ho Emily konečně našla, byl zcela vyčerpaný a zmatený. Naštěstí vše nakonec dopadlo dobře a Winston byl ze zdi zachráněn. Nejedná se o jediný nepěkný osud nebohého zvířete, který jsme čtenářům deníku SvětKreativity přiblížili. Nedávno jsme psali také o kočce uvězněné v popelářském autě.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*