Vypadá jako stodola, ale jde o nemovitost určenou k bydlení

Na první pohled vypadá tato nemovitost jako stodola. Uvnitř je však zařízena jako klasický dům. Dá se v ní komfortně bydlet. Takové využití by odhadoval jako málokdo. I lidé v sousedství si dlouhou dobu říkali, že tato stodola je učena spíše k ukládání různých věcí a rozhodně ne k tomu, že by se v ní dalo plnohodnotně.

žít. Zdání však klame.

Unikátní interiér

Tato stodola ukazuje, jak se dají původně hospodářské budovy využít. Dají se zrekonstruovat a uvnitř vznikne plnohodnotné a hlavně velmi velké bydlení. A může vypadat úchvatně. Při prvním pohledu jasně vidíte povedený interiér, s využitím dřeva, který budí velmi stylový a také velmi luxusní dojem.

I místo pro muže

Díky velkému prostoru je součástí interiéru také povedený pánský klub, kam mají ženy vstup zakázán. Nechybí pohodlná křesla, zásobený bar, stejně jako například i kulečník, nebo šipky. Pro příjemné posezení pro partu přátel jasná volba.

Je tu i první patro

Stodola nemá jenom přízemí, ale je tu také první patro, které jasně rozšiřuje využití už tak obrovského prostoru. Spojení s prvním patrem je jednoduché. Bylo použito jak jinak než dřevěné schodiště.

Stylový obývací pokoj

Když se podíváme do obývacího pokoje, je vidět, jak stylově je zařízen. Jeho design směřuje spíše do minulosti, což rozhodně není na škodu. Zaujmou pohodlná křesla, obložení stěny, řada dekoračních prvků, nebo velmi výrazný krb.

Ohromné prostory

Když se na celý interiér podíváme z výšky, z prvního patra a z ochozu, který lemuje celý obvod, je unikátní vidět, jak jsou dané prostory opravdu obrovské. Jak by také ne, když původní stodola rozhodně nebyla nijak malá.

Žádná obyčejná televize

Televizí sice najdeme po domě několik, ale kdo si chce užít dokonalý zážitek z filmu, nebo třeba ze sportovního zápasu, ten k tomu může využít velké plátno, na které vysílá obraz projektor. Zážitek je tak téměř srovnatelný s tím, jaký se odehrává v kině.

Ložnice je nádherná

A jak jsou na tom soukromé pokoje? Také vypadají skvěle. Do jedné ložnice nakoukneme. V takové velké dřevěné posteli s nádherným zdobením by chtěl zcela určitě spát každý. Nedivíme se, jelikož vypadá opravdu skvěle.