Studentské bydlení vyřešil po svém. Postavil si malý, ale útulný dům

Tento mladík vyřešit studentské bydlení po svém. Postavil si kuriózní dům, aby mu zbyly peníze na studia. Těchto totiž neměl na zbyt a pokud by je měl dát za kolej nebo podnájem, moc financí by mu na učebnice a další věci nezbylo. Bydlet ale někde musel, a tak se rozhodl k poměrně radikálnímu řešení.

Na začátku byl vlek

Základem se mu stal obyčejný vlek, který se používá na přepravu různých věcí. I jeho studentské bydlení se dá takto přepravit. Pokud by někdy měnil školu, není to pro něho nic složitého. Stačí, když někoho požádá a ten daný vlek zapřáhne a převeze ho na cílové místo. Tam se rázem octne i jeho studentské bydlení. To plánuje používat i v budoucnu, pokud by se rozhodl cestovat.

Velmi malé, ale dostačující

Je jasné, že pokud by v tomto domě, který si mladík postavil měla bydlet rodina, tak to nezvládne. Už na první pohled je vidět, že jde o opravdu malou nemovitost. Jako studentské bydlení mu však plně vyhovuje, jelikož zde bydlí zcela sám. A rozhodně si nestěžuje, jelikož vzhledem k ceně, co ho vše stálo, by nic lepšího patrně nenašel.

Uvnitř je útulno

Cílem bylo vše zařídit nejenom po praktické, ale také po útulné stránce. A tak toto studentské bydlení skutečně působí velmi příjemným, útulným a také velmi zajímavým dojmem. A díky skvělému rozvržení jednotlivých věcí a prvků zde není ani zdát pocit stísněnosti.

Má zde vše, co potřebuje

Sami se podívejte na to, jak jeho současné bydlení vypadá. Pokud jste také studenty, dost možná se inspirujete. Hlavně proto, že zde má, co potřebuje a vše se dalo zhotovit buď svépomocí, nebo koupit za pár korun. V porovnání s tím, kolik by stálo ubytování na koleji nebo v soukromí je to skutečný pakatel. A to tento mladík moc dobře ví, a proto doporučuje ostatním, že mohou jít také touto cestou.