Pozorovali sousedku, která do zahradní boudy nosila kusy nábytku. Po prozkoumání nevěřili svým očím

Fotografie: Küste / Creative Commons / Attribution 2.0

Starší žena byla často viděna, jak tráví hodiny u svého zahradního domku, což vzbudilo zvědavost u místních obyvatel. Byli zvědaví a jednoho dne se k domku vydali.

Obvykle když se otevřou dveře do zahradního domku, čeká vás pohled na obyčejné zahradní nářadí, jako je sekačka na trávu nebo zahradní vozík. Tyto skromné stavby slouží jako ochrana pro nářadí před nepříznivým počasím a často jsou využívány jako chaoticky uspořádané sklady rodinných pokladů. Nicméně ve městě Neosho ve státě Missouri začala vzbuzovat pozornost netypická činnost.

Do zahradního domku nosila neobvyklé předměty

Monica Smithová začala do svého malého zahradního domku, který má rozměry pouhé dva krát tři metry, vnášet velké kusy nábytku. Spolu s tím, jak se do této malé budovy nosila čím dál více nábytku, začaly se rojit spekulace a diskuze mezi sousedy. Podle webu Newly nikdo z nich nechápal, kam nábytek na tak malém prostoru umisťuje.

Všichni se divili, co by mohlo být skryto uvnitř této malé stavby. A tak se jednoho dne rozhodli, že se k domku vydají a celé situaci přijdou na kloub. Zůstali opravdu v šoku. Místo toho, aby žena skrývala nějaké nelegální aktivity nebo temná tajemství, proměnila starší žena svůj skromný zahradní domek v útulný, komfortně vybavený domov.

6letá dívka zachránila svou matku a 2 sourozence. Vrátila se pro ně do hořícího domu

Vynalézavost ženy se stala virální

Její příběh a šikovnost se nakonec dostala i na sociální síť Facebook a Monica získala mnoho obdivovatelů. V přestavěném zahradním domku, který je nyní přeměněn na dvoupodlažní obydlí, můžete najít malý obývací pokoj vybavený pohovkou, konferenčním stolkem a rodinnými fotografiemi, které dodávají místu osobní nádech. V tomto obývacím pokoji je možné relaxovat i sledovat televizi.

Ačkoliv v prvním patře není příliš mnoho prostoru, je stále fascinující přemýšlet o tom, jaké pocity by mohl vzbuzovat výhled z malého loftu, kde je právě dost místa pro nocleh jedné osoby. Z tohoto loftového prostoru, vybaveného malým oknem, lze také shlížet dolů do zahrady. Nejedná se ale o jedinou zázračnou přestavbu, o které jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali. Nedávno jsme přiblížili osud ženy, která dokázala v útulné bydlení přeměnit ruinu na zboření.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*