Kočka se blížila k plačícímu miminku. Všem tuhla krev v žilách. Video obletělo celý svět

Fotografie: Depositphotos

Podívejte se na tuto neuvěřitelnou kočičí chůvu, která svým magickým uspávacím kouzlem utiší plačící miminko. To jste ještě neviděli.

I když by se mohlo zdát, že kočky jsou velmi nezávislá stvoření a starají se především samy o sebe, není tomu vždy tak. Někdy ukáží, že jim na jejich páníčcích také záleží a vrhnou se do nečekané akce. Stejně jako tato kočka, která se, jak uvádí deník Newly, postarala o plačící miminko. Roztomilé video se stalo virálním a zhlédly je už miliony lidí. Takovou chůvu byste chtěli mít doma.

Kočka jej packou hladí po hlavičce

Autorem videa je podle CBC Aaron Grant. Bylo natočeno již před několika lety, stále je však k viděni na sociálních sítích a za tu dobu se stalo virálním. Viděly jej miliony lidí z celého světa. A není se co divit, že tolik zaujalo. Taková kočičí chůva se totiž jen tak nevidí. Jmenuje se Stewie a miminko, které se snaží utišit, je malý Connar, kterého si nedlouho předtím přivezli manželé z porodnice.

Miminko leží v houpacím lehátku a rádo by spalo. Něco jej však stále ruší, a tak pláče. Černá Stewie to ale nenechá jen tak, a jak uslyší miminko plakat, položí mu packu na jeho hlavičku bez vlásků a pomalu ho hladí. Chlapeček na toto konejšení po chvíli zareaguje a skutečně přestane plakat. Zdá se, že upadl do hlubšího spánku. Ani tak však „chůva“ neodchází a nechává svou tlapku stále na hlavičce miminka.

Farmář myslel, že našel 4 obyčejná opuštěná koťata. Díky tomuto detailu zjistil, že se pekelně spletl

Možná černé kočky ovládají spánkové kouzlo

Přitom se na svého pána otočí s tázavým výrazem, za který si můžete dosadit, co chcete. Někteří lidé v komentářích navrhovali, že si určitě myslí: „Proč dělám tvoji práci?“ Uspání se jí rozhodně povedlo a lidé se nad tímto roztomilým videem baví již několik let. A protože není zcela obvyklé, aby kočky takto uspávaly malé děti, někteří jí přisuzují kouzelnou moc. „Černé kočky jsou mystická stvoření… použila na dítě spánkové kouzlo a je to super účinné!“ přispěchal s vysvětlením jeden z komentujících.

A skoro to tak opravdu vypadá. V přiloženém videu se můžete sami přesvědčit, že i kočky jsou mimořádně citlivá stvoření. A ačkoliv se často tváří, že je nikdo a nic nezajímá, ve skutečnosti to jen předstírají. Na SvětěKrativity jsme psali také o jiné starostlivé chlupaté ochránkyni. Kočka zabránila malému chlapci lézt po zábradlí, aby nespadl z balkonu. Vše zachytila kamera.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]