Paní, která přežila klinickou smrt, prozradila, co je „na druhé straně“. Tohle čeká každého z nás

Fotografie: ZZS HMP

Každý z nás si jistě někdy položil otázku, co nás asi čeká na „druhé straně“. Žena, která zažila klinickou smrt, se rozhodla vyprávět svůj příběh, z něhož běhá mráz po zádech.

Polka Beata Kampa zažila klinickou smrt již třikrát a o svých zkušenostech vyprávěla mimo jiné i v polském televizním pořadu. Poprvé se ocitla na druhé straně, když jí bylo pouhých 8 měsíců. Znovu se jí to stalo, když jí bylo 17 let. Popsala neobyčejné obrazy a svět, ve kterém se ocitla.

Třikrát přežila klinickou smrt

Beata Kampa zažila ve svých 17 letech dopravní nehodu. V důsledku komplikací došlo k zástavě srdce. Udělala všechno pro to, aby se zachránila – podařilo se jí to, ale pohled, který viděla na druhé straně, jí v mysli zůstane navždy. Vše trvalo 4 minuty a 20 sekund.

„Ztráta vědomí, pak pád do černého tunelu, pak zem pod nohama a najednou se ocitnete, mírně řečeno, pravděpodobně v realitě rozšířeného vnímání, protože se dějí tři věci najednou, které vidíte. Vpravo jsem viděla nemocnici a to, co se v ní děje, vlevo úplně jiný svět. Nádherný svět, jiný než ten náš, počínaje architekturou a konče rostlinami a zvířaty,“ řekla Beata nadšeně.

Hovořila s cizí entitou

Žena by tento svět nepopsala jako „ráj“ spojený s blažeností a lenošením, protože na druhé straně se toho děje hodně. Tam je život dokonce rušný. Třetí věc, kterou paní Beata spatřila, bylo blížící se jasné světlo, jež se změnilo v obraz člověka. Popsala ho jako „energetickou postavu“, se kterou mluvila:

„Rozhovor, který mi měl dodat odvahu, povzbudit mě a hlavně mě přesvědčit, že ať už se rozhodnu pro návrat, nebo pro pobyt, je to naprosto moje rozhodnutí a bude přijato. Je to stav přijetí, jež se nedá srovnat s ničím jiným,“ říká Beata s úsměvem. Rozhodla se však vrátit na Zem.

Navštívila zesnulé příbuzné

Beata byla potěšena svým rozšířeným vnímáním, které je pro mnoho lidí nepochopitelné. Vybavuje se jí přesný obraz z nemocnice, kdy ji oživovali a jeden z lékařů to už chtěl vzdát. Zároveň zkoumala jiný svět a mluvila s výše zmíněnou osobou.

Paní Beata také potvrdila další oblíbený názor o setkání se zesnulými blízkými na druhé straně. Uviděla babičku, která byla překvapená. Žena, jež přežila klinickou smrt, zažila také pořádný šok, když si například vzpomněla na určitou budovu a okamžitě se ocitla vedle ní. Pak si vzpomněla na jiný interiér a také se tam rychle přesunula. „Ti lidé vypadali jako lidé, ale byla v nich určitá jemnost, jakási vznešenost. Jinak to popsat nedokážu. Bylo v nich něco andělského,“ sdělila Beata.

Fotografie: Pexels

Lékaři nemohli uvěřit tomu, co se paní Beatě stalo. Samotná klinická smrt netrvala ani pouhých pět minut, ale tato událost ji navždy změnila. Po zkušenosti s klinickou smrtí se žena rozhodla začít toto téma zkoumat a hodlá mu zasvětit zbytek života. Podělte se o tento úžasný příběh s ostatními.

Zdroj: Kafeteria