Ženich se vykašlal na svou vlastní svatbu. Zhrzená nevěsta okamžitě vymyslela geniální pomstu

Fotografie: Donald Judge / Creative Commons / Attribution 2.0

Pro někoho by to byla tragédie. Tahle nevěsta se rozhodla, že si svatbu užije, přestože ji v nejkrásnější den zradil ten koho nejvíce milovala.

Co byste dělali, kdyby se váš partner jaksi vypařil a nedostavil se na dlouho plánovanou svatbu? Pro někoho je to určitě představa jako z hororu. Tato nevěsta se rozhodla, že si tedy vezme samu sebe. Podívejte se na příběh, o kterém informoval deník TheSun. Brzy měl začít obřad, na který byly pozvány desítky hostů. Ženichův otec však nevěstě oznámil, že žádná svatba nebude.

Noc před svatbou si to rozmyslel

Kyley Stead je 27letá pojišťovací úřednice, která žije ve Swansea ve Velké Británii. Se 24letým policistou Kallumem Nortnem chodili a společně žili dlouhé čtyři roky. Zpečetěním jejich lásky měla být svatba, kterou dlouho chystali a nakonec stála rodinu nevěsty 350 000 Kč. Pozvány byly desítky hostů a svatba se měla odehrávat v pronajatém hotelu.

Poslední noc před svatbou se měl ženich utábořit poblíž místa konání svatby a přespal v karavanu, který zaparkoval poblíž místního hřiště. Těžko říct, co se mu během poslední svobodné noci honilo hlavou, ale v brzkých ranních hodinách místo opustil a zmizel neznámo kam. Až později toho dne ráno kontaktoval nevěstu Kallumův otec a řekl jí, že jeho syn se na svatbu nedostaví.

Hosté na svatbě nemohli uvěřit svým očím. Překvapení malého chlapce obletělo internet

Svatba se proměnila v párty, kterou si užili

„Ženicha jsem viděla kolem 16:00 den před svatbou, ale od té doby jsem o něm neslyšela. Snažili jsme se ho zastihnout a kontaktovat, ale marně. Nechal mě bez vysvětlení,“ řekla Kayley Stead podle webu Goniec. Tak a co teď? Ženich na svatbu prostě nepřijde, ale všichni hosté už jsou pomalu připravení k obřadu. Kayley musela být velmi zklamaná, ale rozhodla se, že si tento den zkazit nenechá. Svatba se tak proměnila ve velkou párty, na které se nakonec všichni skvěle bavili.


Kyley se rozhodla, že si večírek opravdu užije, už jen proto, že přípravy tohoto dne stály opravdu nemalé peníze. „Neočekávám od něj nic jiného než to, že si bude vědom svých činů a převezme odpovědnost za to, co udělal,“ uzavřela svůj příběh Kyley. Samotný Kallum nechtěl celou situaci komentovat a k důvodům svého „útěku” se dosud nevyjádřil. Na SvětěKreativity jsme rovněž psali o svatbě, která se během chvilky změnila v rodinnou tragédii. S novomanželi se zřítil vrtulník.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*