Hosté na svatbě nemohli uvěřit svým očím. Překvapení malého chlapce obletělo internet

Fotografie: Depositphotos

Podívejte se na jedno originální svatební překvapení. Nevěsta zorganizovala číslo, o němž neměl nikdo tušení. Sledujte výrazy překvapených svatebčanů.

Svatební den by měl být dokonalý. Mnoho lidí svoji svatbu plánuje opravdu dlouho a do detailu, aby se pro novomanžele i hosty stala nezapomenutelným zážitkem. A to se povedlo i v tomto případě. Jak píše server Werdek, 130 hostů tady čekalo opravdu originální překvapení. Všechno přichystala nevěsta sama a nikdo o jejím plánu neměl tušení. Podívejte se sami, jak byli hosté překvapení.

V jedné z lavic se nečekaně postaví mladý chlapec

Shannon a Rick se brali v kapli St. Johns v americkém městě Niagara Falls. Na svatbu pozvali 130 hostů a pochopitelně to měl být jeden z nejkrásnějších dnů jejich života. A tím se stal také díky skupině dětí z místní hudební školy, jež přišly jejich obřad vskutku nečekaně zpestřit. Na mimořádně vydařenou svatbu upozornil web LoveThisPic.

Celé nečekané překvapení zorganizovala nevěsta, zatímco ženich a hosté neměli o ničem ani tušení. Všichni tak zůstanou trochu zaražení, když si najednou v jedné lavici stoupne mladý chlapec a začne zpívat známou písničku Chapel of Love. Za chvíli si stoupne dívka, která seděla vedle něho, a přidá se k němu. Poté se v jiné lavici zvednou tři dívky a také zpívají.

Svatební focení se proměnilo v noční můru. Kvůli zdánlivě nevinnému vtipu ihned skončili v nemocnici

Svatební video vidělo už 17 milionů lidí

Svatební hosté nevědí, kam se dříve dívat, ale na jejich tvářích je vidět, že se jim toto překvapení líbí. To ale ještě není všechno, za chvíli totiž dostanou zpěváci i doprovod, když do kostela vejdou chlapci, kteří ke zpěvu přidají i kytary. Za chvíli je celá kaple naplněná chytlavou melodií, již si už pobrukují všichni hosté.

„To bylo podle mého názoru víc než jakýkoliv dárek, jaký by si tato nevěsta a ženich kdy mohli přát… Bylo to prostě přinejmenším krásné,“ napsala jedna sledující v komentářích pod videem. V podobném duchu se vyjadřovali i všichni ostatní. Záznam ze svatby zhlédlo už téměř 17 milionů lidí a vy se na něj můžete podívat ve videu níže.

Studentům této hudební školy se podařilo zpestřit svatbu opravdu krásným zážitkem. Nikdo z hostů na jejich milou píseň určitě nezapomene. A že se jim jejich vystoupení líbilo, dali jasně najevo potleskem, když mladí hudebníci z kostela odcházeli. Na Světě Kreativity často píšeme o nejrůznějších svatebních překvapeních. Ta ale nemusí být vždy jen pozitivní. Podívejte se na příběh této nevěsty. Neuvěříte, co jí ženich v den svatby udělal.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*