Svatební focení se proměnilo v noční můru. Kvůli zdánlivě nevinnému vtipu ihned skončili v nemocnici

Fotografie: Freepik

Novomanželé na svou svatbu nikdy nezapomenou. Při svatebním focení došlo k nepříjemnému incidentu, který nevěstu poslal do nemocnice.

Chystáte-li svatbu, ať už malou, nebo velkou, toužíte po jediném – aby vše proběhlo bez sebemenšího zádrhelu. Jenže jak je dobře známo, věci málokdy chodí podle plánu a drobné katastrofy se dějí. Jenže tentokrát to bylo mnohem horší. Nevěsta si zlomila kotník, když na ni upadl její 130kilový manžel, informoval deník TheSun.

Nevěsta utrpěla vážnou zlomeninu

„Okamžitě jsem věděla, že mám zlomený kotník. Bylo to, jako kdyby se to všechno seběhlo ve zpomaleném záběru,“ vzpomíná Mary Greenwell. „Můj kotník, můj kotník, můj kotník,“ najednou křičela nevěsta. Vše se odehrálo během pózování při svatebním focení, když Blake, její manžel, skočil své novomanželce hravě na záda. V levém kotníku náhle prasklo a bylo hotovo.

Bohužel zranění bylo vážné a bylo třeba přerušit svatební veselí a nevěstu odvézt přímo do nemocnice na ošetření, jak uvádí server NYPost. Společný život dvojici nezačal příliš vesele, i nástup na líbánky si manželé představovali trochu jinak, ale nehody se stávají i na svatbách. Některé věci zkrátka nelze naplánovat.

Na internet unikly znepokojivé fotografie z dětského oddělení významné nemocnice

Ženich svého činu velmi litoval

Manžel měl o svou ženu velký strach, přestože se jednalo pouze o zraněný kotník. Vyčítal si, že za její bolest a zničenou svatbu může právě on. Společně v nemocnici setrvali až do pozdních nočních hodin. Museli tedy opustit všech 150 hostů a nechat je, aby si svatební hostinu užívali bez hlavních aktérů celého večera, jak píše web MSN.

Situace byla o to horší, že lékaři zjistili, že si Mary kotník zlomila na dvou místech, což vyžadovalo operaci. Nakonec si odnesla 12 šroubů v noze a dlahu. Mary se vyjádřila, že ji ani tak nemrzí, že musela svatbu opustit předčasně, ale že si ji nemohla užít s rodinou a přáteli. Tolik času a peněz investovali do příprav. O líbánky se však ochudit nenechali a za 6 týdnů po incidentu odjeli na Floridu do Disney Worldu. O nepovedených svatbách jsme již psali na SvětěKreativity mnohokrát. Zde se o nemilé překvapení opět postaral právě ženich.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*