Po 4 letech vztahu je čekala svatba jako z pohádky. To, co však provedl ženich, nevěstě změnilo život

Fotografie: donald judge / Creative Commons / Attribution 2.0

Měla to být dokonalá svatba, jenže to by si své rozhodnutí nesměl ženich den před obřadem rozmyslet. Slehla se po něm zem.

O tom, že by svatba měla být jednou z nejkrásnějších událostí v životě člověka, jistě není pochyb. Snoubenci touží po jediném, aby vše bylo perfektní a proběhlo podle plánu. Jenže každý ví, že to tak většinou nefunguje. Tentokrát za to však nemohou nečekané okolnosti, ale přímo ženich, jenž nevěstě připravil nemilé překvapení.

Den před stavbou přerušil kontakt se svou snoubenkou

Kayley Stead a Kallum Norton tvořili pár dlouhé 4 roky. Po takové době je logické, že přijde další krok ve vztahu v podobě svatby. Vše bylo naplánované, když se ženich rozhodl den před svatbou obřadu nezúčastnit, jak uvádí Mirror. Ale co je nejhorší, o svém náhlém rozhodnutí své nastávající vůbec nic neřekl. Zkrátka odešel bez jakéhokoli vysvětlení.

„Viděli jsme se odpoledne den před svatbou, ale od té doby jsem o něm neslyšela. Snažili jsme se ho zastihnout, kontaktovat ho, ale marně. Opustil mě bez vysvětlení,“ řekla Kayley. To, že se budoucí manžel na svatbě neobjeví, se Kayley dozvěděla od ženichova otce. Přesto však svatební hostina proběhla.

Svatebčanům ztuhnul úsměv na rtech. O bizarním překvapení ženicha nikdo netušil

Večírek si nevěsta přesto užila

Vše bylo připravené, hudba i jídlo zařízené, svatebčané pozvaní, proč si tedy neužít svatební hostinu se vší parádou. Co na tom, že chybí ženich. Všechno bylo skvělé, i když Kayley neodcházela s manželem, jak píše Webniusy. Na večírku, kde utrácela své úspory, se dobře bavila s rodinou a přáteli.

Dokonce vznikly i fotografie na památku. Místo ženicha při prvním tanci zaujmuli bratři a otec nevěsty, dokonce i družičky. Svatby někdy mohou přinést skutečně nezapomenutelné situace. Již jsme na SvětěKreativity psali o svatební obřadu, který narušila policie a odvedla si ženicha přímo z obřadní síně.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*