Akrobatická dvojčata zapůsobila na celý sál. Dva porotci ovšem požadovali modernější verzi

Fotografie: Pierre-Yves Beaudouin / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Do soutěže Amerika má talent (obdoba Česko Slovensko má talent) se přihlásila krásná dvojčata se svým akrobatickým uměním. Dvěma porotcům se však jejich výkon nelíbil.

Do talentových soutěží se hlásí lidé z různých částí světa a hlavně s různým uměním. Obvyklou součástí talentových soutěží se stala i akrobatická čísla. Se svým akrobatickým vystoupením se do show Amerika má talent přihlásila i dvojčata vystupující pod názvem The Rybka Twins. Přestože do svého vystoupení dala vše, u dvou porotců neuspěla. Prý by se to nestalo virálním na tiktoku.

Rozdílné názory porotců

Sestry z Perthu v Austrálii, které si daly název The Rybka Twins, se na jednom ze svých akrobatických vystoupení sešly s porotcem Simonem Cowellem, jenž je přesvědčil, aby se přihlásily do soutěže. Sestry pak v Amerika má talent 18. července předvedly úchvatně synchronizovanou akrobatikou show. Dva z porotců byli ohromeni, zbylí dva však nikoliv.

Obávaný kat soutěže Simon Cowell a porotkyně Heidi Klum byli výkonem sester okouzleni. Zbylá dvojice porotců, Howie Mandel a Sofia Vergara, byli nadšení podstatně méně. Howie prohlásil, že mu vystoupení The Rybka Twins přišlo otřepané. Nelíbila se mu hudba, již sestry zvolily. Ke svému akrobatickému vystoupení si zvolily píseň Sway od skupiny Pussycat Dolls a I Will Survive od Glorie Gaynor. Sestrám, kterým je 27 let, poradil, aby zvolily jinou hudbu i pohyby a své vystoupení směřovaly k mladší generaci.

Sofiino rozhodnutí

Vystoupení akrobatické skupiny The Rybka Twins se kromě Howieho Mandela nelíbilo ani porotkyni Sofii Vergara, která souhlasila, že by sestry měly své vystoupení udělat modernější. „Myslím si, že jste skvělé a očividně víte, co děláte. Jen to bylo trochu zastaralé,“ dodala Sofia. Po její řeči se z publika ozvalo hlasité bučení. Poté se slova chopil Simon Cowell, jenž se svými kolegy nesouhlasil. „Vaši show jsem si zamiloval, protože jste zábavné a sympatické, velkou energii a showmanství máte v krvi. Prostě vás považuji za zajímavé.“

Tancující dítě

4letá holčička přerušila tanečníky na náměstí a získala si veškerou pozornost. Kolemjdoucí na videu jásají

Porotkyně Heidi Klum poznamenala, že ji dvojčata chytla za srdce již u prvního salta. Když přišel čas hlasovat, Simon a Heidi hlasovali pro postup. Howie jim dal své „ne“. Rozhodnutí tak padlo na Sofii. Ta se obrátila k lidem v publiku, které začalo skandovat její jméno. Poté se rozhodla dát sestrám šanci a dala jim své „ano“. Díky tomu sestry postoupily do dalšího kola. V zákulisí pak moderátorovi Terrymu Crewsovi řekly, že si Howieho radu vezmou k srdci a zvolí jinou hudbu i žánr.

Zdroj: Gold Derby

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]