Návštěvníci zoo natočili nefalšovaný život a kung-fu povahu pand

panda
Fotografie: Unsplash

Pokud si představíte pandy, pravděpodobně vidíte poněkud líná zvířata, byť roztomilá. Video, které na sociální síti nedávno zveřejnil nizozemský uživatel, ale ukazuje něco úplně jiného.

Internet právě našel svou skutečnou Kung-fu Pandu“. Pandy, které jsou považovány za nejlínější zvířata na zemi, nejsou v reálném životě tak líné, jak bylo původně myšleno. Přestože milují odpočinek a vícekrát si během dne zdřímnou, neznamená to, že jsou líné. Důkazem toho jsou různá videa, kde se předvádějí s úžasnými akrobatickými dovednostmi, jež každému vykouzlí úsměv na tváři a určitě i zlepší den.

Co je na vidu tak neobvyklého?

Na videu je vidět panda předvádějící úžasné akrobatické pohyby na kmeni stromu. Nejprve se zvíře protáhlo a pak se zavěsilo hlavou dolů na kmen stromu. Po provedení akrobatických pohybů sleze panda z kmene stromu tím nejroztomilejším možným způsobem a začne si hrát s míčky visícími na lanech. Roztomilé zvířátko se pak cítilo unaveně a odpočívalo na houpačce. Inu, odpočinek je pořád jejich charakteristický rys a po těchto náročných pohybech to bylo i celkem pochopitelné.

Kde se video odehrává?

Video bylo natočeno v zoologické zahradě, avšak přesné místo není v příspěvku uvedeno. Roztomilé dovádění pandy si však návštěvníci opravdu užili a v klipu je slyšet jejich bouřlivý smích. Od sdílení video nashromáždilo více než 3,5 milionu zhlédnutí a 90 000 lajků na twitteru. Čísla se ale nadále zvyšují. Video také přimělo uživatele twitteru, aby vyjádřili své myšlenky v sekci komentářů a video sdíleli i na ostatních sociálních sítích.

Video vyvolalo vášnivou diskuzi

Podle informací uvedených v sekci profilu patří twitterový účet člověku původem z Nizozemska. Kromě přezdívky jsou však bližší údaje záhadou. V sekci komentářů se lidé rovněž nemohli dopátrat, kde se video točilo, což je opravdu škoda. Možnost vidět tuto roztomilou pandu by si jistě nenechali ujít. Alespoň tedy mohli obdivovat video a vyvolat širokou diskuzi pod příspěvkem, která stále aktivně pokračuje.

Zdroj: Catchnews

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]