68letá důchodkyně se v talentové soutěži začala svlékat. Zaskočená porota ani publikum nemohli věřit, co se to děje

stará žena zpívá
Fotografie: Freepik

Vystoupení této energické důchodkyně si určitě nenechte ujít. Pokud si myslíte, že blížící se sedmdesátka znamená luštění křížovek a krmení ptáčků, u této dámy to rozhodně neplatí.

Ve známé talentové soutěži 68letá důchodkyně předvedla, že věk je jenom číslo. Rozhodně se na stará kolena nehodlá uklidnit. Svým vystoupením zaskočila porotu i diváky, protože po úvodním rozhovoru udělala něco, co nikdo nečekal. Začala se svlékat. Všichni na ni koukali s otevřenou pusou a čekali, kam až hodlá pokračovat. Na toto nezapomenutelné vystoupení se můžete podívat ve videu níže.

Důchodkyně vypadala trochu usedle

Jenny Darren, to je jméno ženy, jejíž vystoupení v britské verzi známé talentové soutěže nikdy nebude zapomenuto. Něco takového se totiž vidí jen málokdy. Čerstvá důchodkyně z okresu Cotswold ve Velké Británii předvedla, že rocková muzika je to, co je jejímu srdci nejblíže, a tak to na pódiu parádně rozjela. A to nikdo nečekal.

Když se totiž objevila před porotou, její oblečení a účes prozrazovaly, že se jedná o usedlou a distingovanou dámu. Když se jí porotce Simon Cowell zeptal, jestli si myslí, že by mohla tuto soutěž vyhrát, bez nejmenšího zaváhání odpověděla, že rozhodně ano. Za to ji diváci odměnili potleskem, ale upřímně nikdo moc nevěřil, že tato žena předvede něco dechberoucího.

Pak se však začala svlékat

To se ale spletli. Když ji porota vyzvala, ať začne se svým vystoupením, udělala něco nečekaného. Nejdříve si rozepnula svetr a odhodila ho do zákulisí, pak si sundala dlouhou halenku a nakonec odhodila i sukni. Pod tímto oblečením se skrýval přiléhavý černý outfit. Jenny si rozpustila vlasy a v kožené krátké sukni a vysokých šněrovacích botách jasně naznačila, že tady půjde o tvrdý rock.

Pak už se z reproduktorů začaly ozývat tóny notoricky známé písně od AC/DC Highway to Hell z roku 1979. A publikum ji začalo nadšeně povzbuzovat. Jenny předvedla, že blížící se sedmdesátka jí neubrala nic z její energie. A tak se mohutně opírá svým hlasem do mikrofonu a pohybuje se po pódiu, jako by jí bylo dvacet.

Když dozněly poslední tóny této rockové pecky, vysloužila si od publika i poroty ovace ve stoje. Toto je opravdová rocková babička, která nemíní měnit svůj oblíbený hudební žánr ani v důchodu. To, že starou rockovou hudbu miluje, je patrné na první pohled a její neuvěřitelná energie je nakažlivá. Sami se přesvědčte ve videu, že věk je jen číslo.

Zdroj: The Sun

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]