Video: Zpěv takového kalibru od důchodce v talentové soutěži nečekali

Fotografie: Unsplash

Talentové soutěže jsou velice populární prakticky ve všech zemích, kde se konají. Jsou velmi bohaté na šokující vystoupení. Takové vystoupení předvedl i tento muž.

Soutěže, kde se spousta vystupujících snaží předvést svůj talent, se konají každoročně v několika zemích. Vystoupení jednotlivých soutěžících bývají vždy různorodá a každé je svým způsobem zajímavý. Nejčastěji zde své nadání předvádějí tanečníci, zpěváci či jinak nadaní umělci. Také se zde porotci a diváci setkávají s lidmi, jejichž talent je velmi zvláštní. Do takovéto show přišel ukázat svůj talent také John Hetlinger z Colorada, jenž se zúčastnil britské verze talentové soutěže.

John letěl přes oceán

Svůj výstup se rozhodl tento muž předvést až v britské verzi talentové soutěže. Proto, aby toto vystoupení mohl vykonat, musel však překonat spoustu kilometrů, jelikož letěl do Velké Británie až z dalekého Colorada. Za veliké uznání stojí také to, že je Johnovi úctyhodných 82 let. Dříve sloužil i u letectva a prošel si také světovými válkami.

Mužův příběh porotu překvapil

Johnův příběh samozřejmě překvapil i porotu v čele se slavným porotcem Simonem Cowellem. Svou obrovskou zálibu ve zpěvu prý objevil na jedné z mnoha plaveb, které vykonával společně se svou ženou. Jednoho dne prý zavítali do karaoke klubu, kde John poprvé zpíval. Od té doby se zpěv stal jeho koníčkem a začal se v něm zdokonalovat.

John zpíval netradiční píseň

Na otázku Simona, jaké jsou jeho hudební vzory, odpověděl John pohotově. Mezi jeho největší pěvecké vzory a také nejoblíbenější zpěváky patří Bing Crosby, Frank Sinatra nebo například Tony Bennett. Všechna tato jména se řadí mezi velikány jejich hudební doby. Každý tedy očekával, že si muž vybere píseň právě od jednoho z těchto autorů. To se však nestalo a celé publikum bylo naprosto ohromeno.

Celý sál Johnovi tleskal

John si pro své vystoupení zvolil píseň, jenž byla žánrem úplně mimo jeho oblíbené zpěváky. Porotě předvedl nu-metalovou píseň od kapely Drowning Pool, která se jmenuje Let the Bodies Hit the Floor. Porotci i publikum byli naprosto ohromeni tím, jaké vystoupení od Johna viděli. Tento muž je proto jasným důkazem toho, že talent může objevit člověk v každém věku a nikdy není pozdě na to, aby se o tom podělil s celým světem.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*