Porotkyně viděla to, co jiní ne. Okamžitě zmáčkla zlaté tlačítko. Vystoupení se zapsalo do historie talentových soutěží

Fotografie: Depositphotos

Do talentových soutěží častokrát dorazí i účastníci, kteří předvedou tak skvělé číslo, že je porota pošle rovnou do semifinále. Příkladem může být tato dívka, který si vysloužila zlaté tlačítko.

Pokud milujete sledovat vystoupení, ze kterých vám běhá mráz po zádech nebo se naopak velice pobavíte, jistě se vám budou líbit i talentové soutěže, které se konají po celém světě. Jedná se o televizní show, do které přichází lidé, aby porotě, publiku a všem u televizních obrazovek ukázali, jaký talent mají. Tentokrát přišla na pódium mladá dívka, která oslnila nejen svou krásou, ale také zpěvem.

Soutěžící v talentových soutěžích jsou různí

U mnoha soutěžících lze jen těžko odhadnout po vstupu na pódium, s jakým talentem vlastně přišli. Občas lidé hodnotí jen podle vzhledu, a to je přitom veliká chyba. U některých lidí proto porota i diváci nečekají velký talent a poté se nestíhají divit tomu, jak talentovaný daný vystupující je. Díky talentovým soutěžím se už mnoho lidí naučilo to, že hodnotit podle vzhledu se jednoduše nemá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený l o r e n a l l r e d (@lorenallred)

Někdy přijdou na pódium vystupující, kteří jsou hodně sebevědomí a vypadá to, že opravdu vědí, co dělají. Jakmile ale poté dojde na jejich vystoupení, musí občas porota i zasáhnout a vystoupení přerušit, protože není dobré. Tentokrát je ale čekalo velké překvapení, kdy na pódium přišla mladá žena, která si nejprve popovídala s porotci a řekla jim o tom, jaké má zkušenosti se zpěvem.

Dívka se rozpovídala o svém životě

Tato dívka jménem Loren Allreds přišla do talentové soutěže s názvem Britain’s Got Talent, kde seděla v porotě Amanda Holden, Simon Cowell, Alesha Dixon a David Walliams. Při rozhovoru s porotou na Loren ani není znát, že by byla nějak nervózní. Jakmile si s porotou dopovídá, je vyzvána k tomu, aby ukázala, s jakým talentem tedy přišla.

Dívka oslnila porotu i publikum

Jakmile dívka začala zpívat, všichni najednou byli v šoku. I samotný Simon Cowell se chytal za hlavu, protože takový výkon od dívky nečekal. Dívka zpívala píseň s názvem „Never Enough“ a všichni byli z jejího výkonu nadšení. Amanda Holden byla nadšená tak moc, že po vystoupení stiskla zlaté tlačítko a tím dívku poslala do semifinále. Dívka byla z celé události celkem v šoku, ale samozřejmě byla dojatá a velice šťastná za toto gesto od porotkyně.

Zdroj:

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]