Účinkující v talentové soutěži nemůže trémou vyslovit své jméno. Když začne zpívat, diváci i porotci jsou zaskočeni

talentová show
Fotografie: Televízia JOJ / Creative Commons / Attribution 2.0

Nervozita účinkujících v talentových soutěžích bývá někdy tak velká, že je na soutěžících poznat. Tento muž kvůli tomu nemohl téměř vyslovit své jméno. Jeho vystoupení to však neovlivnilo.

Někteří lidé přijdou do talentové soutěže ukázat své nadání nebo talent. Mnoho takových účinkujících je však ve velké nervozitě a porotci to na nich samozřejmě ihned poznají. Z toho důvodu se s nimi většinou pustí do rozhovoru. Tento muž při rozhovoru nemohl vyslovit kvůli své nervozitě své jméno, ale jakmile začala jeho show, všichni zjistili, že má obrovský talent.

Nervozita nejde příliš ovlivnit

Jakmile člověk pocítí, že je nervózní, tak je to většinou z toho důvodu, že tuto osobu čeká nějaká zkouška nebo jiná událost, na které mu hodně záleží. Pokud člověk pocítí nervozitu, tak jí jde jen velice těžko ovlivnit. Většinou ale odezní v momentě, když má člověk důležitou událost / zkoušku za sebou.

Účinkující v talentových soutěžích bývají vyděšení

V momentě, kdy se nějaký účastník přihlásí do talentové soutěže, tak většinou vůbec neví, co jej čeká. Pokud nezná někoho, kdo už v podobné show byl, tak není možné si představit, jak tento den bude probíhat. Ve chvíli, kdy přijde den, kdy má účinkující přijít do talentové soutěže a ukázat, co v něm je, je mnoho soutěžících znervózní a tohoto pocitu se nezbaví až dokud jeho vystoupení neskončí. Podobně na tom byl tento muž.

Muž nemohl vyslovit své jméno

Muž přišel do talentové soutěže zazpívat. Než se ale dostal k tomu, aby ukázal, co v něm je, začala se s ním porota bavit o jeho životě. Muž však nemohl z nervozity téměř vyslovit své jméno a zakoktal se. Porotě bylo tedy zcela jasné, že je muž velmi nervózní a jeho ruce, které svíraly mikrofon, se velmi klepaly.

Vystupující zazpíval krásnou píseň

Muž si vybral pro své vystoupení píseň s názvem Rose od zpěvačky Bette Midler. Tato píseň se hrála na pohřbu jeho dědečka, po kterém se nastěhoval ke své babičce, aby se o ní mohl starat a pomáhat jí v každodenním životě. Právě tato babička přesvědčila svého vnuka, aby se přihlásil do této soutěže. Moc dobře totiž věděla, že její vnuk má talent a neměl by jej skrývat.

Jakmile muž začal zpívat, byla porota v šoku. Muž totiž ukázal skvělý talent a během zpěvu z něj nervozita trochu opadla. Po takto náročné emoční situaci přišlo hodnocení od poroty, která muže velice chválila, zatímco po jeho boku stála jeho babička. Muž byl tak dojat, že se rozplakal a neskrýval své emoce. Porota jej nakonec poslala do dalšího kola a dala mu šanci na výhru.

Zdroj: Armnews365

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*