Porotci se báli vystoupení té nejstydlivější dívky v historii. Její nadpozemský hlas je zvedl ze židlí

Fotografie: Depositphotos

Všichni se báli, že se plachá dívka na pódiu rozpláče a uteče. Nakonec udržela nervy na uzdě. Mikrofon, který drží, se sice klepe jako o závod, ale její hlas je andělský.

Deník Webniusy přinesl zprávu o mladé dívce, jež se zrovna nezdá být stvořená pro světová pódia. Je totiž mimořádně plachá a zdá se, že slovo sebevědomí kolem ní nikdy ani neprošlo. Přesto sesbírala dostatek odvahy na to, aby se do pěvecké soutěže přihlásila. Když však stojí před porotou na pódiu, nikdo neví, co si o této 23leté dívce myslet. Podívejte se sami, jak to nakonec rozbalí.

Sebevědomí této mladé dívce nic neříká

Seznamte se s dívkou, která vstoupila na pódium jako uzlíček nervů a odcházela za hlasitých ovací. Emma Jones je 23letá plachá dívka, jež byla do té doby zvyklá zpívat jen v soukromí. Našla však dostatek odvahy na to, aby přišla předvést svůj talent do populární soutěže Britan’s Got Talent. Tato soutěž se podle Wikipedie, vysílá již od sezóny 2004 a stále si udržuje vysokou sledovanost.

Pro plachou Emmu to tak byla opravdová výzva. Když vkročila na pódium před plný sál lidí, jen málokdo mohl tušit, co se v jejím hrdle skutečně skrývá. Emma totiž byla mimořádně nervózní. Její hlas se zadrhává, když mluví s porotou, a zrak se upírá spíše do podlahy než na sedící publikum. Obávaný porotce Simon Cowell se Emmy zeptá „Proč jsi se rozhodla zúčastnit této show?“ „Chci to jen vyzkoušet a zjistit, jestli se divákům líbí můj hlas,“ vysvětluje Emma.

Muž vstoupil na pódium s nervozitou, která se dala krájet. Když otevřel ústa, celý sál ztuhl úžasem

Obrovská nervozita však na jejím zpěvu není znát

Na dotaz, zda se cítí být nervózní, odpoví, že ano. To je na ní ostatně vidět jen pouhým pohledem. Porotci ji proto nechtějí dále trápit otázkami a vyzvou ji, ať tedy předvede, co umí. Nikdo však nečekal, jak krásný má tato bázlivá slečna hlas. Vybrala si populární árii Ave Maria a po pár odzpívaných tónech bylo jasné, že Emma je mimořádně talentovaná. Diváci ji už od začátku odměňují bouřlivým potleskem.

A není se co divit, její andělský hlas je skutečně mimořádný. Když písničku dozpívá, stoupají si i nadšení porotci a Emma za svůj výkon dostává odměnu v podobě ovací ve stoje. Na její tváři je vidět široký úsměv a ohromná úleva. Jako by nevěřila, že se její zpěv vůbec může někomu líbit. Ve videu níže se můžete sami přesvědčit, jak tato dáma klame tělem. Na SvětěKreativity si můžete rovněž připomenout asi nejlegendárnější vystoupení této soutěže. Před 14 lety tu začala kariéra Susane Boyle, které se porotci nejprve jen smáli.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*