Něco takového se stane v 1 případě z 15 000 000. Nastávající rodiče s lékaři mysleli, že je šálí zrak

Fotografie: Depositphotos

Mladý pár se těšil, až založí rodinu. Když žena otěhotněla, manželé byli radostí bez sebe. Na jejich prvním ultrazvuku je však čekala novinka, kterou rozhodně neplánovali.

Tim a Bethani Webbovi z Hythe v Albertě jsou přesně tím párem, jejž byste si mohli vystavit do rámečku. Jsou to slušní lidé, kteří se milují, a jako jedněm z mála jim vychází vše, co si naplánují. Stejně tak tomu bylo i se založením rodiny. Plánovali, že Bethani otěhotní co nejdříve od svatby, a tak se i stalo. Jenže tady jejich plány vzaly za své.

Těšili se na prvního potomka

Tři měsíce po svatbě Tim s Bethani zjistili, že je žena těhotná. Byli radostí bez sebe. Bethani se okamžitě objednala k lékaři a společně vyrazili na první ultrazvuk, který jim měl tuto informaci potvrdit. Jakmile se ale všichni včetně sestry podívali na monitor, nemohli uvěřit svým vlastním očím. Jak uvádí web Newly, Tim a Bethani čekali čtyřčata. Něco takového určitě neplánovali, zvláště když ani jeden z nich nemá v rodině dvojčata.

„Myslela jsem si, že je to jen nějaká vada na obrazovce nebo závada na ultrazvukovém přístroji. Nemohla jsem tomu uvěřit, byla jsem v šoku,“ vypráví Bethani. Porodila 4 zdravé dívky ve 33. týdnu těhotenství v červnu roku 2016. Všechny byly naprosto v pořádku, včetně novopečené maminky. Holčičky dostaly jméno Abigail, MacKayla, Grace a Emily.

Poslední snímky z ultrazvuku spustily v nemocnici červený poplach. Lékaři jim dávali 0,5% šanci

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bethani Esther Irene Webb (@webbquadsquad)

Dívky jsou od sebe k nerozeznání

„V tuto chvíli je vůbec nedokážu rozeznat. Nalakujeme jim nehty u nohou každé jinou barvou, abychom je rozeznali,“ vtipkovala Bethani. Lékaři uvedli, že šance na početí čtyřčat přirozenou cestou je 1 ku 729 000, u identických čtyřčat je to však 1 ku 15 milionům, uvádí server Today. Rodina obdržela spoustu darů, včetně autosedaček, plen, přikrývek a oblečení, zatímco jejich blízcí založili sbírku, aby jim pomohli koupit minivan.

Tim a Bethani však nejsou jediným párem, který čekalo obrovské překvapení na jejich prvním ultrazvukovém vyšetření. Na SvětěKreativity jsme již psali o několika podobně zaskočených rodičích. Vzpomínáte si na Danielle a Adama z Houstonu a jejich paterčata?

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]