Před 7 lety se paterčata zapsala do historie. Počkejte, až uvidíte, jak jedinečné dívky vypadají dnes

inkubátory v porodnici
Fotografie: Freepik

Mladý pár z Houstonu se již delší dobu snažil o vytouženého potomka. Poté, co absolvovali několik odborných vyšetření, museli čelit nepříjemné diagnóze. Tou byla neplodnost.

I přesto se to ale rozhodli svoji snahu nevzdat. Jejich jedinou nadějí bylo IVF, přirozené početí bylo v jejich případě nemožné. Po absolvování této léčby se jim podařilo počít a následně také Danielle porodila dceru Blayke. To mladému páru ale nestačilo. Po čase se rozhodli, že když to jednou vyšlo, zkusí léčbu podstoupit znovu.

Více štěstí, než očekávali

Po několika měsíční léčbě na Danielle a Adama čekala radostná zpráva. Opět se jim podařilo počít. To, s čím ale předem nepočítali, byla skutečnost, že jejich úspěšné početí bylo několikanásobné. Rodiče zatím jedné dcerky se na kontrole dozvěděli, že čekají paterčata.

I přesto, že byli z počátku v šoku, tato zpráva pro ně byla radostná. Už když se seznámili, věděli, že spolu chtějí založit rodinu. I přesto, že to zpočátku vypadalo, že se tohoto snu budou muset vzdát, nakonec se na ně usmálo štěstí. Danielle po pár měsících přivedla na svět 5 totožných holčiček – Avu, Olivii, Hazel, Riley a Parker.

Děti, které se rodí jednou za 55 milionů porodů, přišly na svět v Česku. Je to historický zázrak, tvrdí lékaři

Staly se hvězdami populární reality show

Manželé se následně přihlásili do televizní show „OutDaughtered“. Chtěli touto cestou podpořit všechny páry, které bojují s neplodností. Zároveň chtěli ukázat, že jejich život je naprosto obyčejný, ale přesto spokojený. Vychovávat šest dětí může být pro někoho nepředstavitelné, oni to ale berou s humorem.

Své holčičky vychovávají s láskou a na první pohled je na nich viditelné rodinné štěstí. Televizní seriál tuto dvojici dokázal proslavit, jejich příběh během krátké chvíle doslova obletěl celý svět. I přesto, že informace o paterčatech pro ně byla zpočátku výzvou, dnes jsou za ni velmi vděčný a všechny své dcery milují.

Zdroj: The Sun

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*