Po dlouhém snažení o děti vypadalo vše nadějně. Hořkosladké překvapení však nečekali ani lékaři

Fotografie: Kauczuk / Creative Commons / Attribution-Share Alike 2.5

Katie a Charlie si vždy přáli velkou rodinu, nečekali ale, že se jim jejich sen může splnit neobvyklým způsobem. I přes obavy lékařů je žena dokázala překvapit.

Ona je výživová poradkyně, on pracuje v leteckém průmyslu. Tvořili obvyklý zamilovaný pár, který ve svém společném životě netoužil po ničem jiném než po rodině. Tento sen se jim na jednu stranu splnil ve chvíli, kdy Katie přivedla na svět dcerku Molly. Přesto ale oba cítili, že by si ke šťastnému rodinnému životu přáli dětí více. Ani netušili, jak moc bude jejich přání vyslyšeno.

Překvapivá zpráva na prvním ultrazvuku

Katie a Charlie nikdy neřešili žádné zdravotní problémy, proto se dalo očekávat, že i ve druhém případě se jim povede otěhotnět. A skutečně to tak bylo, po krátké chvíli Katie zjistila, že je opět těhotná. Překvapení na ni čekalo na prvním kontrolním ultrazvuku, kdy se jí doktorka zeptala na výskyt mnohočetného těhotenství v její nebo partnerově rodině.

Ani jeden z manželů si ale nebyl vědom toho, že by se u nich v rodině dvojčata vyskytovala. Doktorka jim následně oznámila, že ani u nich se o dvojčata nejedná. Čekal je totiž mnohem větší šok, v děloze mladé ženy se zrodily celkem 4 nové životy. Katie čekala čtyřčata. Nejen manželům, ale i lékařům bylo jasné, že v tomto případě se nebude jednat o obvyklé těhotenství a celý jeho průběh bude velmi rizikový.

Rozhodli se zariskovat a věřit tomu, že osud ví, co dělá

I přesto, že obou byla navrhnuta možnost alespoň částečného přerušení těhotenství, Katie se rozhodla jinak. Těhotenství bylo velmi rizikové, každé z dětí mělo předpoklad přežití 50 %. I přesto se mladá žena rozhodla, že donosí všechny děti. K překvapení všech celé těhotenství probíhalo v klidu a do 31. týdne těhotenství se nevyskytly žádné komplikace.

Po porodu dvojčat tvrdili, že jim bylo jedno v nemocnici ukradeno. Nezvratné důkazy objasnily krutou pravdu

Ve vyšším stádiu těhotenství již Katie začala mít zdravotní potíže a tak se o 3 týdny později s lékaři dohodla na tom, že nejlepším postupem bude ukončení těhotenství. Ve 34. týdnu tak pomocí císařského řezu na svět přivedla Charlieho, Claire, Henryho a Dillon. Všichni porod přežili a nyní si velká rodina užívá společných chvil.

Zdroj: Megasvet

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]