Lékaři sdělili manželům radostnou zprávu, která se však nakonec od pravdy nemohla více lišit

Fotografie: Depositphotos

Manželé netoužili po ničem jiném než založit rodinu. Po mnoha nepodařených pokusech se konečně dozvěděli radostnou zprávu. Pak však nastal šok.

Toužit po dítěti a několik let v řadě sledovat negativní výsledek těhotenského testu je něco, co zasáhne každou ženu, ale i muže, jejichž jediným snem je založit rodinu. O tom ví své Ashley a Tyson Gardnerovi, manželé, kteří se snažili o miminko dlouhých 8 let. Když dostali poslední příležitost k otěhotnění, stal se zázrak.

Poslední šance na miminko

Ashley a Tyson Gardnerovi netoužili po ničem jiném než založit rodinu. Štěstí jim ale bohužel nepřálo a manželé se trápili dlouhých 8 let. Jejich šance přišla v roce 2014. Dlouho si šetřili na poslední pokus využít možnost IVF. Lékaři našli 2 embrya, která bylo možné aplikovat. Nyní nezbývalo nic jiného než čekat.

Stal se zázrak, jak píše Newly. O 10 týdnů později se pár díval na pozitivní těhotenský test a nedokázal zadržet slzy štěstí. Ashley byla těhotná, konečně je to tady. To byl však teprve začátek. Když došlo v 17. týdnu těhotenství na první ultrazvuk, budoucí rodiče obdrželi šokující zprávu. Uchytila se obě embrya a obě se rozdělila. Co to znamenalo? Že Ashley čekala čtyřčata. V naší redakci má kolegyně Jana dvojčata a sama říká, jak je to náročné. Jaké to pak asi musí být, když má člověk dvakrát dvě děti!

1 ze 70 milionů případů

Takový jev je velice vzácný a objeví se u 1 ze 70 milionů případů. Něco takového nelze naplánovat a budoucí rodiče i lékaři mohou jen zírat s otevřenou pusou. Stejně jako Hannah, o níž jsme v této souvislosti psali v polovině letošního roku na SvětKreativity. I když Ashley a Tyson toužili po rodině, čtyřčata byl pro ně šok, který vyvolal obavy, jak náročnou situaci zvládnou. Přesto ale strach nepřekonal jejich radost, byli štěstím bez sebe.

Snímky z ultrazvuku zmátly matku i zkušené doktory. Pro tento vzácný jev neměl nikdo vysvětlení

Ashleyino těhotenství i porod proběhly bez komplikací, porodila 4 zdravé holčičky, jimž je dnes krásných 9 let. Vidět je můžete na instagramovém profilu, který rodiče založili, aby jejich fanoušci mohli sledovat životní cestu této neobvyklé rodiny. Zveřejnili zde i moment, kdy se dozvěděli onu šťastnou zprávu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gardner Quad Squad (@gardnerquadsquad)

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*