Snímky z ultrazvuku zmátly matku i zkušené doktory. Pro tento vzácný jev neměl nikdo vysvětlení

Fotografie: Depositphotos

V časech, kdy žena očekává příchod svého potomka na svět, se mohou objevit vypjaté situace. Jednou takovou si prošla i tato žena během kontroly u svého doktora.

Těhotenství může být pro spoustu žen velice stresujícím obdobím. Když se k tomu pak přidá nějaká nečekaná událost, veškeré obavy to může jen podpořit. Je proto velmi důležité, aby nastávající maminky v těchto náročných časech měly v někom blízkém podporu. Něco podobného si prožila i tato žena. Když totiž jednoho dne navštívila lékaře, viděla na ultrazvuku něco velmi podivného.

Žena čekala dítě

Mladá žena se svým partnerem byla v očekávání jejich prvního potomka. Od té doby, co své těhotenství zjistila, se oba dva moc těšili na to, až své miminko přivítají na světě. Průběh těhotenství se celou dobu zdál v pořádku. Nastávající maminka chodila na pravidelné kontroly ke svému lékaři, aby věděla, že vše probíhá standardně.

Šla na ultrazvuk

Během jedné z pravidelných kontrol se lékař rozhodl ženě udělat ultrazvuk. Chtěl nastávajícím rodičům ukázat, jak jejich miminko v břiše roste. Sám se také chtěl ujistit, zda je vše v pořádku. Během jedné chvíle však všichni spatřili něco velmi znepokojivého. Obrázek na obrazovce totiž vypadal, jako by hlava miminka byla jen kostra. To bylo velmi děsivé zjištění, které ženu i jejího partnera velice znepokojilo.

Matka se zpětně podívala na snímky z ultrazvuku a najednou vše dávalo smysl. Našla zde tajemný detail

Nastal čas porodu

V devátém měsíci těhotenství nastal čas, kdy miminko mělo přijít na svět. Oba partneři však byli ve větším stresu, než by mohlo být obvyklé. Oba dva měli strach z toho, jak jejich dítě bude vypadat. Porod naštěstí proběhl bez jakýchkoliv komplikací, a tak mohli čerství rodiče přivítat svého prvního potomka. Po velmi náročném porodu byli všichni zvědaví, jak bude novorozeně vypadat.

Obavy byly zbytečné

Dítě se narodilo naprosto zdravé a bez sebemenších vrozených vad. Záběry z ultrazvuku naštěstí nejspíše byly nějak zkreslené, jelikož miminko vypadalo krásně. Nemělo na sobě žádné stopy toho, co před nějakou dobou na kontrole vypadalo tak děsivě. Jeho rodiče byli velmi šťastní a připravení na to, aby jejich dítě dostalo veškerou lásku a péči, jež děti tak moc potřebují.

Zdroj: Webniusy

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]