Matka se zpětně podívala na snímky z ultrazvuku a najednou vše dávalo smysl. Našla zde tajemný detail

Fotografie: Leval / Public domain

Většina rodičů si nechává vytisknout fotografie z ultrazvukových vyšetření. Jedna maminka je také měla. Poté, co se její chlapec narodil, si všimla velmi překvapivého detailu.

Toto miminko se stalo populární na sociálních sítích, a to je mu sotva pár týdnů. Jeho maminka totiž objevila takovou zvláštnost, že se rozhodla, že se o ni musí podělit s ostatními. Měla fotky svého syna z 3D ultrazvuku, na nichž spokojeně spinká. Když se malý Michael narodil a rodiče si začali všímat jeho zvyků, zjistili, že je má stejné, jako když byl ještě v bříšku.

Znovu si připomněla fotografii z ultrazvuku

Sarah Kelleher Stepplingová si několik týdnů po porodu všimla fotografie z ultrazvuku, kterou měla její tchyně stále na lednici. V tu chvíli jí došla jedna zajímavá skutečnost, jež ji předtím nenapadla. Malý Michael je totiž na fotografii zachycen, jak spokojeně spinká v bříšku s oběma rukama nad hlavou. Ten stejný zvyk ho neopustil ani po narození.

Sarah tak spícího Michaela vyfotila a umístila vedle něj fotku z ultrazvuku. Je to neuvěřitelné, ale Michael na obou fotografiích vypadá úplně stejně. Oblíbená spací poloha, kdy má obě ruce zvednuté nad hlavu, se mu nejspíš zalíbila, a tak se jí nehodlal vzdát ani po porodu. „Dala jsem fotografie vedle sebe a byla jsem ohromena tím, jak jsou si podobné v každém malém detailu. Rozhodla jsem se to zveřejnit na Redditu, protože jsem si myslela, že je to zajímavý obsah, který by rád viděl i někdo jiný,“ řekla Sarah.

A nemýlila se. Když Saraha dala snímek na internet, rozhodně nezůstal bez povšimnutí. Mnoho lidí tato legrační maličkost opravdu zaujala. Zdá se, že malý Michael si z bříška přinesl způsob, jakým hodlá relaxovat. A to ještě nebylo vše. Michael má i další neobvyklý zvyk. Při každém kojení si vnější ručičkou podpírá hlavu. Sarah ho takto zachytila na mnoha fotografiích. Je to jeho oblíbená poloha při kojení a dělá to neustále.

Doktoři její zdravotní problémy sváděli na vyšší hmotnost. Až soukromý lékař našel cysty na vaječníku

Chlapeček bojoval s anémií

Mnoho lidí si také všimlo, že pod Michaelem je na fotografii vidět modré podsvícení. Sarah vysvětlila, že Michaelovi první týdny po narození byly opravdu dramatické. Z neznámé příčiny se totiž u něj po porodu objevila hemolytická anémie s těžkou novorozeneckou žloutenkou. Čtyři týdny tak kolem sebe musel neustále mít modré podsvícení. Lékař k nim také téměř každý den docházel, aby kontroloval hodnoty jeho krve.

Naštěstí se vše nakonec spravilo a Michael je dnes zdravé a úžasné miminko. I když Sarah nezastírá, že o něj měla velké obavy. Jeho způsob odpočinku však mnoho lidí pobavil. Inu, pokud to tak platí pro všechny, zdá se, že s některými návyky se děti už rodí a nehodlají je opouštět ani v úplně jiných podmínkách. Není to roztomilé?

Zdroj: Newly

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]