Manželé chtěli rodičům oznámit radostnou novinku. Nečekali však tuto bizarní komplikaci

Fotografie: Depositphotos

To, jak oznámit rodině těhotenství, řeší mnoho párů. Někteří si přejí, aby to byl nezapomenutelný zážitek, jiným to nepřijde jako nic zvláštního a sdělí to jen mezi řečí.

Pár z našeho příběhu ale patří do první skupinky. Novinku o tom, že jich brzy bude o jednoho více, chtěli rodině oznámit originálním a neokoukaným způsobem. To, co ale následovalo, nečekali. Reakce rodiny totiž byla jiná, než na jakou byl mladý pár připraven. Miminko, které do jejich rodiny mělo brzy přijít, bylo již druhé. Pro originální oznámení se tedy rozhodli využít prvního syna.

Roční chlapeček dostal důležitý úkol

Rodiče si lámali hlavu tím, jak originálně oznámit, že brzy jich bude více. Nakonec se rozhodli, že tuto radostnou zprávu oznámí na rodinné večeři, kam pozvali i své rodiče. Pro svoje originální oznámení si nakonec vybrali tričko s nápisem brácha, které oblékli svému ročnímu synkovi. Předpokládali, že z toho prarodiče pochopí co se děje a budou z této radostné zprávy nadšení.

Z celé akce se rozhodli pořídit video, protože se těšili na reakci, kterou prarodiče projeví. Výsledkem bylo ale velké zklamání, radostné reakce se totiž nedočkali. Podle webu TWN prarodiče nepoznali, co je na tričku napsáno a tak na radostné sdělení nijak nereagovali. Chlapeček kolem prarodičů několikrát proběhne, jejich reakce ale není žádná.

Bezchybnou svatbu narušily 2 vteřiny před krájením dortu. Tragický omyl udivené hosty paralyzoval

Trpělivost otce dosáhla svých mezí

Celou večeři mladý pár nahrával na video, které následně zveřejnil na síti Instagram. Je zde vidět, že i přesto, že nápis na tričku malého chlapce je zcela jasný, jeho prarodiče na oznámení nijak nereagují. V jednu chvíli mladému otci dojde trpělivost, svého syna chytne do náručí a dá přímo před obličej svým rodičů se slovy: „Babičko, dědečku, podívejte, co mám na sobě!“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lee Buona (@lee_buona)

V tu chvíli je vidět, že jim dojde, o co se jedná a požadovaná reakce na sebe nenechá dlouho čekat. Je ale překvapivé, že do takto výrazného gesta si novinky nevšimli, mladému páru tak oznámení nevyšlo přesně podle jejich představ. O tom, jak originálně světu oznámit, že čekáte potomka, jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali už dříve.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]