Rodiče měli doma trojčata, ale chtěli ještě jedno dítě. Když lékař zapnul ultrazvuk, ztuhla mu krev v žilách

Fotografie: Depositphotos

Rodiče krásných trojčat si řekli, že by chtěli ještě jedno dítě, a jejich rodina by tak byla kompletní. Jenže na ultrazvuku se ukázalo něco jiného.

Některým lidem bohatě stačí jedno dítě, jiní touží po velké rodině a dělají všechno pro to, aby se jim tento sen splnil. Tito rodiče toužili po velké rodině, ale dlouhou dobu se jim nedařilo, a tak se rozhodli pro umělé oplodnění. Z toho jim nakonec vyšla krásná trojčata, ale oni chtěli svoji rodinu ještě o jedno takové děťátko rozšířit. To, co uviděli na ultrazvuku, ale tedy opravdu nečekali.

Tři děti nestačí

Když se nastávající rodiče dozvěděli, že čekají trojčata, byli nejprve velmi překvapení, ale postupem času se samozřejmě začali těšit. O devět měsíců později se jim narodila jedna dívenka a dva chlapci. Děti měly to štěstí, že mohly vyrůstat ve spokojeném domově a měly vlastně všechno, co chtěly. Jejich rodiče je milovali, ale chtěli rodinu rozšířit ještě o jedno dítě. Potom už by byli kompletní.

O sedm let později mohli rodiče svým dětem říct, že se jim brzy narodí další sourozenec. Pro všechny v této rodině to byla naprosto skvělá zpráva. Když ale šla maminka Courtney na ultrazvuk, lékaři jí řekli, že v bříšku nemá pouze jedno miminko, ale opět tři. Courtney a Philip byli v naprostém šoku a nevěděli, jak takovou novinu vlastně vstřebat.

Jak je to možné

Rodiče se nejvíc obávali toho, že se jim opět nebude dařit otěhotnět, a tak si Courtney nechala zavést ještě jednu zkumavku. Jenže ve stejném měsíci se jim podařilo otěhotnět i přirozeně. Vajíčko se tak rozdělilo, a tím pádem to skončilo umělým i přirozeným těhotenstvím v jednom. Tato rodina se tak během 9 měsíců rozrostla o další tři členy. Je to sice náročné, ale podle nich to opravdu stojí za to.

Zdroj: Newsner