Čekala, že na svět přivede dvojčata. V porodnici ale každý oněměl, když uviděl, co ve skutečnosti nosí v břiše

Fotografie: Depositphotos

Žena si myslela, že velké bříško má kvůli tomu, že čeká dvojčata. Jakmile ale přišla do porodnice, zůstali všichni v naprostém šoku.

Když se tato maminka dozvěděla, že čeká miminko, byla opravdu šťastná, protože vždy toužila po rodině. Dlouhou dobu se totiž s manželem o dítě snažili, ale bohužel se jim nedařilo, a tak se rozhodli pro lékařskou pomoc. Maminka si myslela, že bude mít dvojčata, ale osud tomu zkrátka chtěl jinak. Podívejte se, co se stalo.

Nedařilo se jí otěhotnět

Miranda a Josh Crawford se setkali jako studenti ošetřovatelství v Conway, SC, USA a vzali se v Las Vegas v roce 2007. Miranda celý život snila o velké rodině, a tak byla ráda, že potkala někoho, kdo na tom byl stejně. Bohužel měli z různých důvodů problémy s početím, a proto se rozhodli, že vyzkouší postup IVF. Vyvinula se čtyři embrya a dvě z nich byla přenesena do dělohy Mirandy. Přežilo ale jen jedno z nich, a tak se narodila malá Joslyn.

Nečekala pouze 2 děti

Rodiče ale chtěli další děti, a tak to o 10 měsíců později zkusili znovu se dvěma zmrazenými embryi, která zbyla z prvního IVF. Embrya sice byla implantována, ale o devět týdnů později Miranda potratila. Zkusili to znovu a dostali šest zdravých embryí. Čtyři byla zmražena a dvě embrya byla opět přenesena do dělohy matky.

A v tu chvíli se stalo něco zcela mimořádného. Obě embrya se totiž rozdělila a místo jednoho nebo dvou miminek nakonec Miranda čekala miminka čtyři. To je opravdový zázrak, protože to se zkrátka jen tak nestane. A ukázalo se, že to budou velmi zvláštní miminka, protože 4 sourozenci byly dvě sady jednovaječných dvojčat. Podívejte se na video.

Zdroj: LittleThings

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*