Matka porodila krásná trojčata. Brzy pocítila velkou bolest na hrudi. Lékaři dosud nic takového neviděli

trojčata
Fotografie: Freepik

Manželé se velmi těšili na příchod trojčátek. Vše probíhalo bez větších komplikací a děti se narodily zdravé. Pak však přišla ta největší rána.

Byli ti nejšťastnější lidé na světě. Doma už měli dvě dcerky a teď měla do rodiny přibýt rovnou trojčátka. Jak však uvádí deník Webniusy, události nabraly nečekaný, a bohužel tragický spád. Šťastná maminka totiž několik dní po porodu pocítila silnou bolest na hrudi. Ukázalo se, že trpí plicní embolií, která se může vzácně po porodu vyskytnout.

Těhotenství i porod proběhly bez komplikací

Joey a Casi Rottovi se velmi těšili na příchod trojčátek, jež pro ně byla velkým překvapením. Doma měli už dvě malé dcery a brzy z nich měla být opravdu velká rodina. Těhotenství probíhalo bez větších komplikací, ale lékaři se rozhodli provést císařský řez ve 34. týdnu těhotenství. Trojčátka se narodila zdravá, ale musela ještě nějakou dobu zůstávat v nemocnici.

Casi se po porodu dařilo dobře, ale když už se chystala nemocnici opustit a vrátit se domů, náhle pocítila velkou bolest na hrudi. Špatně se jí dýchalo a lékaři tak ihned provedli potřebné testy. Zjistili, že Casi má v plicích krevní sraženinu. Dostala tedy léky a mohla jít z nemocnice domů za svými dvěma dcerami a manželem. Tady však bohužel dlouho nezůstala.

Odvážná rodina překonala světový rekord, který jí však kompletně změnil život. Lékaři nevěřili svým očím

Tentokrát už jí lékaři nedokázali pomoct

Nedlouho po návratu totiž opět pocítila bolest na hrudi a Joey s ní spěchal do nemocnice. Tentokrát však plicní embolii nepřežila. Casi zemřela jen deset dní po porodu svých krásných trojčat. Celá rodina byla touto nečekanou událostí zdrcená. Joey najednou zůstal sám a musel se postarat hned o pět dětí. Lidé si však všimli, v jak těžké situaci se ocitl, a tak pro něj uspořádali sbírku, díky níž si alespoň nemusel dělat starosti s finančním zabezpečením rodiny.

Na památku své manželky pak vytvořil facebookové stránky „Casina trojčata“, kde zveřejňuje, jak jejich roztomilé uzlíčky rostou. Vyrovnat se se ztrátou Casi a postarat se o pět malých dětí rozhodně nebylo nic jednoduchého. To nejtěžší období bez milované maminky se však rodině nakonec podařilo překonat.

Dnes je trojčátkům už osm let. Joey se znovu oženil a rodina se rozrostla ještě o jednoho chlapečka. Na milovanou Casi však všichni stále s láskou vzpomínají a věří, že na ně dohlíží z nebe. Na SvětěKreativity se můžete podívat na kouzelnou reakci tatínka, který zkoumá snímky z ultrazvuku. Trvá mu dlouho, než pochopí, že čekají trojčata.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*