Natočila manžela, jak zkoumá snímky z těhotenského ultrazvuku. Trvá mu, než pochopí, že čekají trojčata

Fotografie: Depositphotos

Manželé už dvě ratolesti doma mají, chtěli mít však ještě poslední dítě. Ultrazvuk ukázal velké překvapení, na které tatínek reagoval s úžasným klidem.

Stephanie čekala jejich třetí miminko. Na druhé prohlídce u lékaře však ultrazvuk ukázal hned 3 děti. Šokující zjištění se rozhodla jít ihned oznámit svému muži. Dostala snímky z ultrazvuku a vydala se rovnou za manželem do práce. Do kapsy u bundy si schovala telefon tak, aby zachytil autentickou reakci jejího muže na nečekanou zprávu.

Manžel naznačování ženy nechápe

Její manžel si prohlíží s úsměvem snímky, které před něho položila na stůl. Je moc spokojený a zajímá se, zda je miminko zdravé. Stephanie se zeptá, jestli mu na snímcích nepřijde něco zvláštního. Muž se zamračí a začne je znovu pečlivěji zkoumat. Myslí si stále, že jde o tři snímky jednoho miminka. Čte: „Dítě A, dítě B, dítě C.”

Stále mu nedochází, co se mu manželka snaží naznačit, a tak začne být trochu nervózní. Stephanie ukazuje na jednotlivé snímky a říká: „Toto je dítě A, toto dítě B a toto je dítě C.” V tuto chvíli to jejímu muži dojde: „Budeme mít tři děti? To myslíš vážně?” Pak se začne smát a svou ženu obejme. Nastávající maminka se však rozpláče. Manžel její smutek nechápe, proto se znovu ptá na zdravotní stav miminek.

Budou potřebovat větší dům

„Vždyť je to úžasné,” utěšuje Stephanii. Jestli jsou děti zdravé, pak přece není co řešit. Stephanie přesto stále vzlyká, ale její manžel ji neustále přesvědčuje, jak je to skvělé a je moc šťastný. Poté se na chvíli zarazí a poznamená, že budou potřebovat větší dům. Oba se začnou smát a ve hlase Stephanie je slyšet velká úleva.

Nejspíše čekala od svého muže záchvat paniky, ten však nepřišel. Přijal tuto šokující zprávu s velkou radostí, akorát ty praktické věci mu začaly docházet až postupně. Rodina s dvěma dětmi jich najednou bude mít pět, což už si často žádá velké změny. Pravděpodobně jim bude malé auto i dům, budou se tedy muset na příchod dětí připravit i po této stránce.

Stephanie s manželem nakonec přivítali na svět dvě krásné holčičky a chlapečka. Nejmenší dívka vážila 1 800 g, chlapeček měl krásných 2 200 g. V nemocnici tak nestrávili mnoho času. Na sociálních sítích i nadále Stephanie zveřejňuje krátká videa, která zachycují růst miminek. Zpočátku si prošli skutečně náročným obdobím nekončící péče o tři malé děti. Dnes jsou jim už čtyři roky, daří se jim dobře a i rodiče si už mohou trochu odpočinout.

Zdroj: ViralKing

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*