Lékaři řekli těhotné ženě, že si musí vybrat, které dítě z trojčat přežije

Fotografie: iStock

Jakmile se těhotná žena dozvěděla jasný verdikt lékařů, netušila, co bude dělat. Čekalo ji totiž opravdu těžké životní rozhodnutí, které se týkalo života jejích dětí.

Nastávající rodiče se ve většině případů velice těší na své nenarozené potomky a jediné, co si přejí, je to, aby bylo jejich dítě hlavně zdravé. Téměř v každém případě to vyjde, ale občas nastanou situace, ve kterých musí rodiče rozhodovat o zdraví svých nenarozených dětí. Podobně na tom byla tato maminka, kterou čekalo velmi těžké rozhodování.

Velká rodina

Chloé Dunstan má se svým manželem Rohanem už 3 děti a jedná se o trojčata. Všichni spolu žijí velice spokojeně a jsou rádi za to, co mají, ale Chloé a Rohan si vždy přáli ještě holčičku. Jakmile Chloé zjistila, že je těhotná, ihned to řekla svému manželovi a oba byli nadšení a vděční za to, jaké mají štěstí.

Jakmile šla Chloé poprvé na kontrolu k lékaři, zjistili, že čeká opět trojčata. Celá rodina se tedy začala připravovat na to, že už jich nebude pouze 5, ale celkem 8. Jejich nadšení a těšení se bylo opravdu velké a nemohli se dočkat, až budou mít další 3 potomky na světě. Na další kontrole ale nedopadlo vše tak, jak si představovali.

Špatné lékařské výsledky

Při další kontrole u lékaře se zjistilo, že Chloé čeká 2 chlapečky a 1 holčičku. Tato holčička se však nevyvíjela stejně jako její bratři a byla v ohrožení života. Chloé se musela rozhodnout, zda bude pokračovat v těhotenství, ale vystavuje se riziku, že její nenarozená dcera zemře nebo jestli podstoupí operaci, která by dceru mohla zachránit, ale ohrozí tak život chlapců.

Fotografie: Pexels

Velmi těžké rozhodování

Chloé se najednou ocitla pod velkým tlakem, protože měla rozhodovat o životech dětí, které se jí ještě ani nenarodily. I když nad tím opravdu dlouho přemýšlela, nakonec se rozhodla, že bude v těhotenství pokračovat a doufat, že vše dopadne dobře. Její volba se ukázala jako správná, protože její děti se narodily všechny živé a poté byly přemístěny na jednotku intenzivní péče.

Naštěstí děti každý den přibývaly na váze a dařilo se jim velmi dobře. Jediná dcera Chloé měla následky z nedostatečného vývoje, ale nyní už je také v pořádku. V současné době jsou trojčata úplně zdravá a rodina je nyní kompletní v počtu 8 členů. Nyní si mohou rodiče oddechnout a radovat se z velké rodiny.

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*