Po porodu je čekala zpráva, které se bojí každý rodič. Šance jedna ku milionu jim změnila život

Fotografie: Depositphotos

Každý rodič si přeje, aby jeho dítě bylo hlavně zdravé. Tito rodiče měli stejné očekávání. Ale pak je čekal šok. Museli se vyrovnat s diagnózou jejich novorozených holčiček.

Manželé se těšili na příchod zdravých dvojčátek. Během chvilky se jim však život otočil vzhůru nohama, když jim lékař řekl: „Je mi to líto.“ Jak uvedl web OnlineNytt, museli se vyrovnat se zprávou, kterou nechce slyšet žádný rodič. Jak ale čas plynul, všechno se změnilo. Podívejte se, jak dnes maminka pohlíží na den, kdy se dozvěděla tuto šokující zprávu.

Rodičům se zhroutil celý svět

Jodi a Matt Parry z britského Lancashire se moc těšili na příchod svých dvojčátek. Nic nenasvědčovalo tomu, že by nemělo jít o zdravá miminka. Porod proběhl v pořádku a rodiče byli z malé Abigail a Isobel nadšení. Pak však přišel lékař a pronesl větu, na niž nikdy nezapomenou: „Je mi to líto.“ Pozval si oba rodiče k holčičkám, které byly po porodu sledovány na neonatální jednotce. Tady jim řekl, že obě holčičky trpí Downovým syndromem.

V tu chvíli se rodičům zhroutil celý svět. Neměli nejmenší tušení, co to vlastně znamená a jaký bude jejich život. Na něco takového opravdu nebyli připravení. Přitom šance, že se rodičům narodí jednovaječná dvojčata s Downovým syndromem, je jen jedna ku milionu, zmiňuje DailyMail. Nakonec jim nezbylo, než se s celou situací smířit a začít se učit o všem, co tato diagnóza obnáší.

Náhradní matka úspěšně porodila dvojčata. Při pohledu na jedno z nich jí vyhrkly slzy

Za nic by je nevyměnili

Na holčičky doma také čekal jejich starší bráška. Všichni věděli, že budou potřebovat více podpory než běžné děti a také se jim jí dostalo. Jsou to milé, věčně usměvavé holčičky a mají také svoji facebookovou stránku Twincess Girls. Za největší úspěch rodiče považují to, že Abigail a Isobel chodí do běžné školy. I když potřebují více času, aby se něco naučily, nakonec fungují jako každá jiná rodina.

„Tehdy nám lékař řekl, že je mu to líto. Dodnes nevím, za co se nám omlouval. Kdybych se s ním mohla znovu setkat, řekla bych mu, že bychom je nevyměnili za celý svět,“ řekla Jodi v reportáži, na kterou se můžete podívat níže. Upozornila také na to, že existuje jen malé povědomí o tom, co tato diagnóza znamená. Věří, že by se jí jinak lidé tolik nebáli, protože jejich dcery jsou pro jejich rodinu požehnáním. Na SvětěKreativity se můžete podívat také na dojemné video, ve kterém chlapec s Downovým syndromem vítá svého bratříčka.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*