První setkání miminka se starším bratříčkem s Downovým syndromem srazilo celou rodinu do kolen

Fotografie: Vyacheslav Argenberg / Creative Commons / Attribution 4.0

Nenechte si ujít tento kouzelný okamžik plný lásky. Babička zachytila reakci čtyřletého vnuka s Downovým syndromem, jak vítá svého novorozeného bratra.

Malý Kent se nemohl dočkat, až konečně uvidí bratříčka, jehož maminka nosila tak dlouho v bříšku. Jsou mu čtyři roky a trpí Downovým syndromem, svou reakcí vás však přesvědčí o tom, že to bude ten nejlepší starší bráška na světě. Jak podotýká web LiveAction, tolik čiré radosti a bezpodmínečné lásky pohromadě jste už dlouho neviděli.

Rychle utíká nemocniční chodbou za bratříčkem

Podívejte se na toto krásné přivítání a reakci malého chlapce na první setkání s jeho novorozeným bratříčkem.Přivítali jsme našeho sladkého Noaha! Můj vnuk Kent, kterému jsou čtyři roky a má Downův syndrom, na tento okamžik tak dlouho čekal. Byl tak nadšený, že se setká se svým malým bratrem,“ cituje deník Newly slova dojaté babičky.

I z pořízeného videa je vidět, že se malý Kent nemůže dočkat. Běží nemocniční chodbou, aby byl rychle v pokoji, kde na něj už čeká jeho maminka a novorozený bratříček. Kent má neustále na tváři tak láskyplný a milý úsměv. Ještě nadšenější je, když ho táta posadí na postel a malé miminko dostane do náruče. Dává mu něžné pusinky a šibalsky ho lechtá na nožičce.

Matka nechala miminko bez dozoru dospělé osoby. Po návratu z tohoto pohledu málem dostala infarkt

Jeho babička nic krásnějšího neviděla

Není pochyb, že tohle bude ten nejlepší bráška, jakého si malý Noah mohl přát. „Jsem si jistá, že budou opravdu nejlepší přátelé. Kentova reakce na to, že poprvé viděl svého bratříčka, je jednou z nejkrásnějších věcí, které jsem za celý svůj život viděla… prostě k nezaplacení! Pravá láska!“ dodává babička, jež kouzelný okamžik zachytila na kameru.

Video na internetu vzbudilo velkou pozornost a zhlédlo jej už téměř 400 tisíc lidí. Vy se na něj můžete podívat níže. Nenechte si ujít tento kouzelný okamžik, který je plný lásky, radosti a laskavosti. Ačkoliv je na lidi s Downovým syndromem často pohlíženo s předsudky, vězte, že patří k těm nejlaskavějším lidem a mnoho z nich oplývá i dalšími talenty. Na Světě Kreativity se můžete podívat na příběh hocha s Downovým syndromem v talentové soutěži, na něhož se dívali lidé nejdříve skepticky. Když však začal tančit, porota se rozplakala.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*