Jejím osudem bylo zůstat hluchá. Lékaři se postarali o zázrak. Její reakce na hlasy rodičů všechny dojala

Fotografie: Vyacheslav Argenberg / Creative Commons / Attribution 4.0

Charly, malá dívka narozená v srpnu 2017, přišla na svět s diagnózou hluchoty, což jí z počátku znemožnilo slyšet milující hlasy svých rodičů.

Tento nedostatek byl pro její rodiče, Christy a jejího manžela, velkou výzvou, ale také impulsem k nalezení řešení, které by Charly umožnilo slyšet. V dnešní době, díky pokrokům v medicíně a technologii, existuje široká paleta zařízení a pomůcek, které mohou osobám se sluchovým postižením vracet ztracený sluch.

Řešení hledali dlouhou dobu

Po měsících hledání a zkoušení různých možností se Charlyiným rodičům podařilo najít naslouchátko, které bylo přizpůsobeno specifickým potřebám malé dívky. Klíčovým momentem v jejich cestě podle webu Newly bylo, když Charly poprvé naslouchátko nasadila. Christy, Charlyina matka, se rozhodla tento významný moment zachytit na video, aby mohla sdílet radost a zázrak slyšení se světem.

Video, které se objevilo i na síti YouTube, zachycuje, jak Charly reaguje, když poprvé slyší svou maminku říkat: „Ahoj, miluji tě!“ Její tvář se rozjasnila úsměvem, a v tuto chvíli si i maminka uvědomila, že slyší. Tento okamžik byl pro všechny přítomné extrémně dojemný a emotivní.

Muž skončil v kómatu poté, co udělal chybu, kterou podceňuje většina lidí. Dávali mu 4% šanci na přežití

Video dojímá nejen rodinu, ale i neznámé lidi na internetu

Reakce na video, které brzy začalo kolovat po sociálních sítích, byla ohromující. Ukázala, jak silně mohou sociální média působit a spojovat lidi. Mnoho lidí bylo svědky toho, jak nové technologie mohou pozitivně ovlivnit životy jednotlivců a poskytnout naději těm, kteří se možná ocitli v podobné situaci.

Charlyin příběh je inspirací pro mnohé a ukazuje význam neustálého hledání řešení a podpory ve společnosti. Je to také připomínka toho, jak důležité je, aby rodiče dětí s jakýmikoliv specifickými potřebami byli neúnavní ve svém úsilí hledat to nejlepší pro své děti. Podobný příběh jsme čtenářům deníku SvětKreativity přinesli nedávno. Pojednával o chlapečkovi, který byl odsouzen k slepotě, lékaři ale jeho osud změnili.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*