Muž se uprostřed svatebního obřadu přiznal, že miluje jinou. Nevěsta reagovala po svém

Fotografie: Depositphotos

Muž se na vlastní svatbě rozhodl přiznat, že miluje někoho jiného. Všichni byli nejprve rozčarovaní a naštvaní. Pak následovaly už jen nekonečné slzy dojetí a nezapomenutelný zážitek. 

Svatba je jedou z nejdůležitějších událostí v životě, vzniká na ní totiž nová rodina. Když už má ale někdo z manželského páru děti z předchozího vztahu, leckdy to může být problém. Někteří lidé totiž nejsou schopní cizí dítě přijmout za vlastní a naprosto ho odmítají. Potomek si pak po celý život v sobě nosí různá traumata, protože se doma v dětství cítil nemilován a odstrčen. Proto je důležité takový krok, jako je manželství, dostatečně zvážit a až pak si někoho vzít. Když to ale vaše drahá polovička cítí opačně a vaše děti miluje, určitě máte velké štěstí.

Nová rodina

Clifton a Jena se rozhodli vzít se asi po šesti letech vztahu. V době seznámení Jena už měla jedno dítě, které vychovávala sama. Přesto se Clifton rozhodl s ní zůstat. S dcerou se během let hodně spřátelil a začal ji brát jako vlastní. Z toho byla Jena samozřejmě opravdu nadšená, její dcera pro ni totiž znamená naprosto vše. Nechtěla, aby se doma cítila nevítaná nebo že už nepatří do rodiny, když přišel úplně nový člen. Na to konto si Clifton vymyslel, že jí připraví speciální překvapení.

Svatební obřad

Po čase se společně domluvili, že jejich rozhodnutí stát se právoplatnou rodinou zpečetí svatbou. Když začal obřad, stalo se něco opravdu nečekaného. Jena už stála v nádherných šatech u oltáře a jen čekala, až její nastávající řekne své ano. Místo toho se ale otočil a oznámil, že miluje jinou ženu. Celá rodina byla v naprostém transu a nechápala, co se děje. Vzápětí se naštěstí otočil a zaměřil se na malou devítiletou dceru a poprosil ji, aby se k nim přidala.

Tanec otce a dcery

Nevěsta z ničeho nic žadonila otce o pomoc. V celém sále se při pohledu na dvojici zastavil svět

Řekl jí, že chce, aby věděla, že ji bude celý život milovat a považovat za vlastní. Stala se tak poprvé v životě součástí úplné rodiny. Jenu to všechno opravdu zaskočilo a neubránila se slzám, které tekly proudem nejen jí, ale i svatebčanům. Rodiče malé dívenky tak dostali skvělou možnost z ní vychovat úžasnou a sebevědomou ženu, jež si bude vážit svých hodnot. Udělal tak gesto, které si dívka i její matka budou pamatovat celý svůj život.

Zdroj: Newly

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]