Nevěsta z ničeho nic žadonila otce o pomoc. V celém sále se při pohledu na dvojici zastavil svět

Tanec otce a dcery
Fotografie: Freepik

Otec s dcerou se rozhodli, že na svatbě vynechají obyčejný první tanec a překvapí všechny hosty. Předvedli něco, co se běžně nedělá, a zaskočili všechny svatebčany.

Svatba má být nezapomenutelný okamžik v životě ženicha a nevěsta. Aby se tak stalo, musí tomu přizpůsobit všechny potřebné věci. Tam můžete zařadit i svatební tanec. Je už celkem normální, že si manželský pár připraví nějakou nacvičenou sestavu a tu předvede ostatním. Protože všichni chtějí ukázat něco speciálního. Ale tanec pro otce a dceru většinou zůstává stále stejný. Proto když ho chce někdo obměnit, je to opravdu zážitek, na který se jen tak nezapomíná.

Svatba jako z pohádky

Mikeyla a Coby si přáli prožít svůj den opravdu speciálně. Chtěli si z něj udělat zážitek na celý život.  Svatba se konala v americkém Utahu a pozvali na ni zhruba 400 hostů. Byla na ní spousta lidí z rodiny a také jejich přátelé. Po skončení obřadu, během nějž si řekli své ano, se vydali na hostinu. Následně předvedli svůj první manželský tanec. Všichni čekali, že to bude vrcholem zábavy, ale mýlili se. Pak totiž přišlo něco, co hosty naprosto šokovalo, protože to nikdo nečekal.

Tanec dcery a otce

Nastal totiž čas na tanec dcery a otce. Začali úplně běžně jako většina z nich. Tedy pomalu a plouživým krokem, změnil se ale v úplně něco jiného. Najednou se spustila píseň U Can’t Touch This od MC Hammera a dojemná nálada byla pryč. Vše přešlo v jednu obrovskou party a zábavu. Jejich pohyby vypadaly spíše jako od profesionálních tanečníků a tatínek s dcerou naprosto úspěšně zvládal držet krok. Na závěr si veškerou pozornost převzal na sebe. V remixu se střídaly různé taneční písničky.

Ženich s nevěstou si pro svatebčany přichystali překvapení, ze kterého se část hostů vzpamatovává dodnes

Všichni svatebčané byli jako u vytržení, toto totiž nikdo nečekal. Dodalo to svatbě ještě lepší atmosféru a hosté se skvěle bavili. Jen tak na ni nikdo nezapomene. Následně nevěstě kamarádi doporučili, aby video z tance zveřejnila na sociálních sítích, protože by se mohlo stát virálním, což se nakonec i povedlo. Už ho viděly miliony lidí a další stále přibývají. Všem se tento skvělý nápad moc líbí, někteří napsali, že by ho také rádi provedli na své vlastní hostině. Je přece skvělé, když otec dokáže držet krok s dobou a baví se s ostatními.

Originální spojení

K tanci se váže ještě jedna věc. Při společném trénování si otec s dcerou určitě užili spoustu legrace, a získali tak nové společné vzpomínky, které jsou velmi vzácné a nikdo jim je už nevezme. Snažte se trávit čas se svojí rodinou, je jen jedna.

Zdroj: Newly

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]