Kolegové zesnulého policisty si pro jeho dceru v den svatby připravili to nejdojemnější překvapení

Fotografie: Depositphotos

Každá nevěsta si přeje, aby ji k oltáři dovedl její otec. Pro tuto nevěstu si kolegové jejího zesnulého otce přichystali překvapení.

Ne každá nevěsta má to štěstí, aby ji k oltáři vedl její milovaný otec. Mikayla Wroten také bohužel patřila k jedné z nich. Jak uvedl deník Newly, její otec byl v době její svatby už 10 let po smrti. Zahynul při výkonu povolání, ale jeho kolegové nezapomněli. Když Michaela oslavovala svůj mimořádný den, přišli ji podpořit a nahradit jí alespoň částečně jejího otce, který jí tolik chyběl.

Na zesnulého kolegu nikdo nezapomněl

I když je její otec už 10 let po smrti, nikdo na něj ve svatební den nezapomněl. Mikayla Wroten z amerického Ohia mu vyčlenila čestnou židli, na které byla jeho fotografie a další osobní věci. K oltáři ji pak přivedl nevlastní otec. Na její svatební kytici však visel přívěsek s nápisem: „Buď tu dnes se mnou, tati.“ To ještě netušila, co ji čeká na svatební hostině.

Kolegové jejího otce Davida, který se utopil při stíhání podezřelého, nezapomněli ani na něj, ani na jeho dceru. Bylo jim jasné, že jí bude v tak významný den chybět. Šest z nich tedy obléklo uniformy a zatančili si s překvapenou Mikaylou první svatební tanec. Něco takového vůbec nečekala a byla dojatá, když ji přišel policista v uniformě vyzvat k tanci.

Takový pohřeb Česko a Slovensko nezažilo. Milovaný herec se na smrt připravil ve velkém stylu

Mikayla ani policisté nedokázali skrýt své dojetí

„Přišel ke mně první policista a já se úplně složila. Všichni byli v uniformách a bylo to extrémně dojemné. Každý z nich si se mnou zatančil. Šerif byl tátův nejlepší kamarád a zatancoval si se mnou jako poslední,“ řekla pro ABCNews. Všichni byli původně oblečení do civilních šatů, aby nevzbudili podezření. Pak se však v tichosti převlékli do uniforem, aby alespoň částečně mohli jejího tatínka zastoupit.

Celé překvapení přitom zorganizoval její nastávající manžel Dakota, který rovněž pracuje na oddělení šerifa. Věděl, že Mikaylu by toto gesto určitě potěšilo. Nakonec sám byl zesnulému tchánovi více než vděčný. Byl to právě on, díky němuž se budoucí novomanželé už jako děti seznámili.

„Každý z nás s sebou každý den nosí malý kousek Davea. Bylo důležité vrátit jí ho v den její svatby. Když jsme se objevili v uniformě, rozhodně věděla, že je tam s ní její otec,“ řekl médiím šerif Matt Champlin. Podařilo se jim tak Mikaylin svatební den učinit opravdu nezapomenutelným. Na SvětěKreativity jsme psali o podobném případu. Na nevěstu čekala svatba s překvapením, které čekal málokdo.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]