Nezapomenutelná svatba s překvapením, které čekal málokdo

Fotografie: Pixabay

Svatba je výjimečný den v našich životech. Ať už jde o nás samotné nebo naše blízké, vždy je prožíváme na maximum a chceme si je co nejlépe užít. Kromě dobrého jídla a pití, všichni očekávají zábavu a tanec. Co se ale stalo na této svatbě během prvního tance novomanželů, vám vyrazí dech. Ženich zničehonic přestal tančit. A za okamžik měli všichni hosté slzy v očích. Přečtěte si v dnešním článku tento šokující příběh a dozvíte se víc.

Neočekávané číslo

Nikdo nečekal to, co nevěsta a ženich předvedli na tanečním parketu. Na takový tanec se zkrátka nezapomíná. Všichni hosté měli na krajíčku, někteří dokonce začali plakat v momentu, kdy uviděli následující číslo, o kterém se jim ani nesnilo.

Tak jako každý jiný pár, Shannon a Don chtěli svůj svatební den udělat něčím výjimečný a nezapomenutelný. Tento den už se přeci nebude opakovat. Přesto se některé věci nedají naplánovat. Mezi ně patří i smrt milované osoby. Budete nadšeni, jak novomanželé uctili památku tatínka nevěsty.

Fotografie: Getty Images

Svatba roku

Shannon dlouho nemohla najít žádného partnera, se kterým by chtěla strávit zbytek života. Nikdo jí zkrátka nebyl dost dobrý. Byla kvůli tomu velmi smutná.

Už dávno se vzdala myšlenky, že se vše v dobré obrátí a ona najde lásku svého života. Poté ale potkala Donna a bylo to. Láska na první pohled. A svatba byla naplánovaná za rok.

Během té doby se ale svět Shannon zhroutil. Tatínek jí zemřel na rakovinu. Na svatbu své jediné dcery se bohužel už nemohl podívat. Celý pár tato událost zasáhla. Don věděl, že nevěsta bude na svatbě stále rozrušená a smutná, a proto se ji rozhodl potěšit. Posadil ji na židli a začal kolem ní tancovat.

Pak si najednou sundal košili a na tričku měl portrét zesnulého tchána. Díky ženichově geniálnímu nápadu tak mohl být tatínek se svou dcerou i v nejdůležitější den jejího života.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]