Tanec, který vás chytne za srdce. Starší dvojice to na parketu pořádně roztočila

Fotografie: Freepik

Tanec je oblíbený v lidské společnosti již od pradávna. V pravěku byl spíše jakýmsi rituálem. Dnes si jím řada lidí zpříjemňuje žití a někdo se mu věnuje i profesionálně. Nejrůznější taneční formace dokážou vyjádřit i vnitřní pocity

A co vy, umíte tančit? Pokud ne, můžete se inspirovat tímto velmi aktivním starším párem, který to na parketu doslova roztočil. Takové živé kreace až chytnou za srdce.

Rytmus mají v těle

Na parket vstoupil prošedivělý pán a šarmantní dáma v letech. Z okolí začíná znít píseň Chubbyho Checkera Let’s Twist Again. Chytlavý a veselý song oba velmi rytmicky rozpohyboval. Muž i žena popírají svůj věk a taneční kreace jim jde přímo na jedničku. Taneční sólo těchto úžasných bytostí přihlížející rozhodně nezapomenou.

Jejich velmi dynamický tanec trvá téměř dvě minuty, a tak nezbývá než jim na závěr oběma aplaudovat. Každý by v tomto věku chtěl oplývat energií, jakou mají tito dva tanečníci. Jak se říká, ve zdravém těle zdravý duch.

Tanec a jeho moc

Pokud stále zvažujete, zda se do tančení pustíte či ne, tohle video vás určitě přesvědčí. Věk je zkrátka jen číslo. Tanec má kromě jiného i mnoho přínosů. Udrží vaši tělesnou kondici dlouho ve formě a očistí i vaši duši. Vyplaví se vám do krve endorfiny a budete se cítit mnohem šťastnější.

Fotografie: Freepik

Nemusíte ovládat konkrétní taneční styly, stačí se jen ponořit do rytmu písně, či melodie a budete překvapení, jak se tomu všemu dokonale přizpůsobíte. Hudba a pohyb ve své kombinaci dokážou zázraky. Odbourají dokonce i dlouhodobý stres. Tančete s láskou a odevzdaností.

Nechte se unášet tóny valčíku, tanga, polky, nebo třeba swingu. Je jen na vás, jak svou taneční chvilku pojmete. Tanec totiž nemá žádné hranice a limity. O tom ví své muž i žena z energického vystoupení, které jste zde shlédli. Buďte jako oni a neostýchejte se.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]