Svatebčané se ve zlomový okamžik při obřadu obávali nejhoršího. Nevěsta s ženichem záhy odhalili překvapení

Fotografie: Ralf Steinberger / Creative Commons / Attribution 2.0

Gary a Tracy se rozhodli, že jejich svatba nebude stejná, jako u všech ostatních, Během obřadu udělali něco, co nikdo z hostů nečekal.

Scénář svatby se zdá jako předem daný a není zde moc místa na improvizaci. Lidé sedí v kostele a dívají se na novomanžele, kteří si nejprve vymění sliby, následně také prstýnky a manželský polibek. Svatba Tracy a Garyho vypadala zcela obyčejně. Nevěsta se dostavila před oltář v bílých šatech a svému muži slíbila vše, co se má. To, co ale následovalo, nikdo v sále nečekal.

Nečekané překvapení, které hosty zvedlo ze židle

Vše probíhalo tak, jak mělo. Manželé složili své sliby a vyměnili si první manželské políbení. Všichni v sále začali tleskat a čekali, že obřad je u konce. Kostelem se ale náhle ozvaly první tóny hudby a jejich oddávající nejprve zvedla ruce do vzduchu a následně začala tančit. Všichni v kostele zůstali v šoku, novomanželé ale ne.

Po prvních pohybech jejich oddávající se totiž otočili směrem k hostům a k její choreografii se přidali. Ihned tedy bylo jasné, že se jedná o předem připravenou scénu, o které ale hosté na svatbě neměli ponětí. Postupně se ale začali k novomanželům přidávat. Záznam z této jedinečné svatby na svých stránkách zveřejnil web DailyMotion. Díky jejich vystoupení se svatební obřad stal nezapomenutelným.

Dočkali se pochopení, ale i odsouzení

Na záznamu, který se v kostele pořídil, je vidět nejen to, že se někteří hosté k jejich vystoupení přidají, také si zde můžeme všimnout, že někteří hosté z jejich svatby odejdou. Podle webu Planetapl se pro někoho toto gesto může jevit jako zneuctění kostela. Svatební obřad by se podle některých měl držet jasných pravidel a moderní inovace, jako je tanec přímo před oltářem, k němu nepatří.

Ženich si připravil dojemné překvapení pro nevěstu a její rodiče. Téměř rok se učil jejich mateřský jazyk

Na videozáznamu je ale i přesto vidět hlavně radost a to nevěsty a ženicha, kolem kterých by se tento den měl točit hlavně. Nejdůležitější je, aby si tento den užili právě oni a to se dle záznamu rozhodně stalo. Nejedná se o jedinou neobvyklou svatbu, o podobném překvapení jsme čtenáře SvětuKreativity informovali v nedávném příběhu. Bohužel ne vždy je překvapení pozitivní, o nepěkná překvapení se mohou někdy zasloužit i členové vlastní rodiny.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]