Svatba, na kterou nevěsta nikdy nezapomene, bohužel kvůli své matce

Svatba je pro zamilované mladé lidi oficiálním aktem spojení, je určitým potvrzením jejich společné lásky. Je to jeden z nejkrásnějších dnů jak pro nevěstu a ženicha, tak i pro jejich rodiny. Nevěsta se těší na svou krásnou bílou róbu a svůj první manželský tanec. Muž je zas nadšený z krásy své ženy a nemůže se na ní vynadívat. Spokojenost, radost, veselí, tak by se dal tento významný den definovat. My vám ale poskytneme jeden příběh, který je doslova šokující. Odehrával se právě na svatbě.

Bílé šaty v hlavní roli

Minulý rok v říjnu nastal takový významný den pro Australanku Jane Lu. S přítelem se po dlouhé známosti rozhodli, že se vezmou. Přípravy na svatbu byly sice zdlouhavé, ale všichni se moc těšili. Jane si chtěla vybrat co nejkrásnější svatební šaty, a tak spolu s přítelkyní chodila zkoušet, až ji do oka padly opravdu nádherné, v kterých vypadala přímo jako princezna.

Těšila se, až si je oblékne ve svatební den a ohromí hlavně svého nastávajícího muže, který bude jistě v němém úžasu. Všechno šlo podle plánu a když nastal den D, přišlo jedno malé překvapení, které šokovalo mnohé hosty, a především pak Jane, jako nevěstu.

Nevhodné šaty pro matku

Když se Jane v pokoji do bílých šatů oblékala, netušila, co ji čeká za překvapení, až uvidí svou vlastní matku. Ta se totiž oblékla rovněž do bílých šatů, které vypadaly doslova jako svatební. Jane byla velice překvapená z volby oděvu své matky.

Žena tak způsobila, že se hosté názorově rozdělili na dvě poloviny. Jedni ji kritizovali za to, že v podstatě zastínila v důležitý den svou dceru, protože měla šaty honosnější a krásnější, a druzí tento fakt brali spíš jako nepovedený žert a matce Jane nic nezazlívali.

Jane pak video ze svatby sdílela na internetu a setkala se rovněž s rozdílnými názory. Někteří její matku velice odsuzovali. Otázka je, jak to všechno vzala hlavní aktérka, nevěsta Jane. Evidentně si z toho ale nic nedělá a je nad věcí. Tento matčin přešlap mladá žena jistě přešla a s matkou má nadále pěkný vztah. Některé okamžiky se zkrátka tolik nepovedou.

https://www.tiktok.com/@thelazyceo/video/6826635101548432646

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]